Ah cihanım ah :) ben Allah'tan lisede tanışmadım SRO ile Üniversite herşey yoluna girince oynamakta zevkli oluyo kanka tavsiyem bu yönde :) seninle sizinle oynamak güzeldi ama hayatta SRO'den çok çok öenmli seyler war en iyisini yaptın yakında bende bırakabilirim :)

Shutetsu demiş ki:
Ah cihanım ah :) ben Allah'tan lisede tanışmadım SRO ile Üniversite herşey yoluna girince oynamakta zevkli oluyo kanka tavsiyem bu yönde :) seninle sizinle oynamak güzeldi ama hayatta SRO'den çok çok öenmli seyler war en iyisini yaptın yakında bende bırakabilirim :)

emrecim dişli çarklarla savaşıyorum ben haftanın her günü pvp ye bile hasretim yok o kadar diyeyim :twisted:

SweetLord demiş ki:
Helal olsun gerçektende
Teşekkür ederim

ps: Arkadaşlar yanlış anlamayın ben oyundan yana bir şikayetim yok ama bana göre hayatımızı böyle yaşamak daha güzel okulunu okuyup işini eline alırsın sonra ne yapacağın zaten sen karar verirsin diye düşünüyorum

isro birakali cok oldu ama sosyal hayatimida yasarim programciligida yasarim silkroadida yasarim.Yok silkroadi biraktim rahatladim felan bunlar bos hikayeler bence :P

xFactoria demiş ki:
isro birakali cok oldu ama sosyal hayatimida yasarim programciligida yasarim silkroadida yasarim.Yok silkroadi biraktim rahatladim felan bunlar bos hikayeler bence :P

dediğim gibi herkesin yorumu kendisine :)

os3

rank8
@Tengri

Sana ve arkadaşlarına çok imrenirdim,e sizin gibi olamayacağımı biliyordum boyuna char alırdım.İşte silkroada az vakit harcayıp da çok iş yapan kişi benim.Bende bırakmıştım oyunu ama bugün oynama isteği geldi yarın yine char alıyorum. :P

Bu arada sosyal hayatında başarılar mutlu ve huzurlu olman dileğimle. :muck: 8)

vay xD before n after :P yeğenim benim rahat ol erdi emmin yanında :D:D
ps : olm o 85-87 de ki resim hala duruyormu be yuh :mrgreen:

Yukarı Alt