this is my sro life

1-Execute guildi ile FW heyecanı

2- Server pluto ilk 85+7 Sword

3- Pluto serveri ilk 9d sun blade

4- Server pluto BR 20 Shield +7

5- Sun weopen +6 deneyimi

6-100 lw e farm kasımı :P

7-Oyuna ilk girip 1.91 olmanın Gururu :up:

8-15 kişi ile fw alma

9-Nuke ile unique kesimi :P

10- ufak bir kaçamak

11-Düşük bir alchemy deneyimi

12-job ile medusa kesimi 2 kişi :beer:

13-ufak bir dmg test :dance:

14- :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

15-98 Glavei

16- Malazgirt Heyecanı

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Ve sro hayatımıza noktayı koyduk
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve bunlar gibi niceleri biz sro yu zamanında böyle oynadık 8) Arkadaşlara selamlar :twisted: :twisted:

He bu arada şimdi ne yapıyorsun sorusu soranlara

Takılıyoruz be abi

>

>
>
>
>
>
>
>
>>>>>>
>
>
>
>
>
>>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>>>>
>
>
>
>
>
>>
>
>
>
>
v
>
>>

>
>
>
>
>
>v>>
>
>
>
>
>
>
>

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Silkroad iyi dir güzeldir ama hayatın asıl güzelliklerini ben oyunu bırakınca anladım :)

Esen kalın C.K

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İyi demişsni hoş demişsin tamam kendine güzel bir araba aldın galiba umarım kazasız belasız kullanırsın ama insanların biraz zaman geçirmesi lazım eğlenmesi lazım nerede olursa olsun bizde burda egleniyoruz.
Ps: Trafik canavarı olma :oldie:

Haklısın bizde bırakdık artık sroyu ne öyle sabahdan geceye kadar sro hayat böyle geçmez max 20 yaşına kadar çocuklar oynasın ondan sonra iş hayatın vs vakit bile bulamıyorsun hele işin medikal olunca:)

Araba güzel lancer şirket almışdı bundan 1,2 tane,plakada güzel allah kaza bela vermesin

EnDZoNe

Hayat neyden zevk alıyosan odur kardeş . Sro oynamıyorum hayatımı yaşıyorum demek kişisel bi görüş. Senin hayatımı yaşıyorum die yaptıklarından zamanında bende çok zevkler aldım araba karı kız... Şimdi bi seçim sunsalar önüme Ben direk Sro derim.Unutma hayatta en büyük zevk egoların tatminidir. Sroda zaten mantık direk senin egolarını tatmin etmek oldugu için ben seçimimi srodan be bilgisayardan yana kullanıyorum . Sro online hayat offline arkadaş . Öldüğümde sro oynadım die pişman olmıycam eminim buna. Hatta nasip olursa torunlarıma çarlarımı miras bırakıcam . Bi söz var çok seviyorum . `Eğer bi gün pc başımda ölürsem bana bakmayın çara bakın , çara bakın ki yatmasın ` makara: makara: makara:

EnDZoNe demiş ki:
Hayat neyden zevk alıyosan odur kardeş . Sro oynamıyorum hayatımı yaşıyorum demek kişisel bi görüş. Senin hayatımı yaşıyorum die yaptıklarından zamanında bende çok zevkler aldım araba karı kız... Şimdi bi seçim sunsalar önüme Ben direk Sro derim.Unutma hayatta en büyük zevk egoların tatminidir. Sroda zaten mantık direk senin egolarını tatmin etmek oldugu için ben seçimimi srodan be bilgisayardan yana kullanıyorum . Sro online hayat offline arkadaş . Öldüğümde sro oynadım die pişman olmıycam eminim buna. Hatta nasip olursa torunlarıma çarlarımı miras bırakıcam . Bi söz var çok seviyorum . `Eğer bi gün pc başımda ölürsem bana bakmayın çara bakın , çara bakın ki yatmasın ` makara: makara: makara:
:thumbsup:

yanlız ben o sözü ko için söylenmiş sanıordm ko oynarken çok duyuyordm makara: summer6:

ahhh ahh eski pluto :)) bıraktığına senin adına sevindim, bende 1.5sene aradan sonra geçen hafta başladım biri beni durdursun :/

fortress war resimlerine baktıkça içim gidiyor, ne keyifli şeydi o ya :P

EnDZoNe demiş ki:

Öncelikle benim ve senin zevk meselelerin birbirini tutmuyor arkadaşım :) araba karı kız demişsin hiç biriyle uğraşmıyorum onlar benle uğraşıyor evet hayatta en büyük zevk egoların tatminidir fakat egolar her zaman insanı yokuş aşağıya sürükler,sro bilgisayar işine hiç girmiyorum çünkü o senin hayatın başkasının ona laf edeceği yok.Bende seçimimi makine mühendisliğinden kullandım Marmara üniversitesi Mühendislik fakultesi b de öğrenim görüyorum, umarım bir ortamda mesleğini ve hayattan beklentilerini sormazlar
Allah yardımcın olsun :rolleyes1:

Cryolite demiş ki:

boş ver fortress i hacım sınava ne kaldı şurada sık dişini :twisted: Erdi ile senden iyi sonuç bekliyorum :muck:

Tengri demiş ki:
Cryolite demiş ki:

boş ver fortress i hacım sınava ne kaldı şurada sık dişini :twisted: Erdi ile senden iyi sonuç bekliyorum :muck:
ilk sınav kötü geçecek ama ikinci sınav (dilden giriyorum) süper olacak :P :twisted:

Partyzona demiş ki:
Siz sro ile ne yapıyordunuz da oyunu bırakınca hayatın güzelliklerini anladınız soru: Altı üstü bir oyun :buddha:
neler yaptığımız ortada kardeşim kaç kişi var burda sro ya az vakit harcayıp çok iş çıkaran 5 i geçer mi ? :wink1:

Cryolite demiş ki:
Tengri demiş ki:
Cryolite demiş ki:

ilk sınav kötü geçecek ama ikinci sınav (dilden giriyorum) süper olacak :P :twisted:

hadi hayırlısı o zaman şimdiden diyeyim İngilizce Tercümanlık için direk izmir her şeyi tercüme edersin orada uhauahuha :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt