ben silkroada 4 serverı varken basladım ve pacific serverı acıldıgı arada Xiandaki toplu arkadaslarla pacifice gectik ilk hafta son sürat char kastık 2 3 4 hafta derken bi bakmısın 64 lwl olmusum ama silk aldıgım internet kafedeki namusuz herif silk parasını ödememis ödemeyince bizim char hop gümbürtüye giti bende böyle felegin carkına edeyim diyip bıraktım pacifici extraloobbuda kasarken okudugum globelerden buldum (globali atan extraloob tu ) bendeki en acı anı bu bir dahada pacificteki havayı bulamadım ben bu oyunda hala bizim arkadaslarla actımız guild duruyomu bilmiyom ama (Deep_impact)zanedersem duruyodur

Başladığımda bana öğreten olmadı. Arkadaşımın 64 lvl charı vardı ozamanlar 80 yoktu 70 gap vardı. Ve adamın birine dalıp pk olmuştum adamın biride çıkıp öl öle geçer demişti çıkıp ölmüştüm ve Greecein krallarından Coti nin elindeki Spear düşmüştü. (64 +6) ben ne olduğunu anlayamadan pc y, kapatıp yatmıştım ertesi gün arkadaşla baya tartışmıştık :lol:

Bide kendi charımı kasarken bot fln bilmezdim elle kasardım sözüm ona nukerim paso str int karışık veriodum çorba etmiştim sonra 52 lvlda elle kastığım charımı bırakmıştım :lol:

Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
Ronin demiş ki:
Başladığımda bana öğreten olmadı. Arkadaşımın 64 lvl charı vardı ozamanlar 80 yoktu 70 gap vardı. Ve adamın birine dalıp pk olmuştum adamın biride çıkıp öl öle geçer demişti çıkıp ölmüştüm ve Greecein krallarından Coti nin elindeki Spear düşmüştü. (64 +6) ben ne olduğunu anlayamadan pc y, kapatıp yatmıştım ertesi gün arkadaşla baya tartışmıştık :lol:

Bide kendi charımı kasarken bot fln bilmezdim elle kasardım sözüm ona nukerim paso str int karışık veriodum çorba etmiştim sonra 52 lvlda elle kastığım charımı bırakmıştım :lol:
pk olunca öldüğün zaman elindeki silah düşmüyo benim bildim Rolling Eyes

Ronin demiş ki:

seninkini simdi düsününce cok acı geliyo acı acı geliyo

bende ilk online oyunumdu bu silkroad basladım ve manganaglarda 14 lwl kadar el ile kastım :lolmuch: :lolmuch:

Bosph'un sworda +5 deneyecem die almıştım ama alchemy ekranına yanlışlıkla kendi +7 swordumu koymuştum o zamanlarda biraz salaklık vardı basacağım zaman üst üste monitörü kapatıp + kaç olduğuna bakmadan basıyodum , 5 tane elixiri pompalayınca +10 a kadar çıktı sword ondan sonra yandı
-Resim Silinmiş.[/

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
:d şimdi düşününce benim yaşadığım bu olayı yaşaya bilecek insan sayısı en fazla 5-6 dır eşsiz bi zevk :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hiçbir acı anım olmadı hep güldüm eğlendim hep kazandım Cool

silkroad sayesinde bakınız önce sağ kollarıma sonrasında sizlere hepsi yanımda oyun içerisinde ki dostluk muhabbet guild sitesi derken ne olduk...

öncelikle scream ve jesus ardından NWO ve glob. ardından hepinizi kucak dolusu öpüyorum mucX

acısız hayat olmaz en azından +3 den 0 bile düsürmen bile bi acıdır hacım vardır bitane bizle paylas karizman eksilmez

Oyunu zevk için oynuyosan +3 ün yanması acı vermez belki hayal kırıklığı ama tekrar +3 yapmaktan alınan zevk farklıdır Cool yukardaki +10 bile beni aşırı derecede üzmemişti

Yukarı Alt