Evet arkadaşlar merak ediyorum silkroadda takılar cok mu önemli nuker charımda takılara fazla önem vermiyorum 100m harcasam sırf takılara işe yarar mı iyi bi yatırım olur mu

boo

rank8
zamaninda 70 blader ve 80 lv glavierla bi deney yapmistim ^^

80 lv glavieye full giyinikken bladerin max guclu skiliyle 6 denemede yaptgi ortalama damage 1200 civariydi
sadece kiyafetleri cikardik 6 denemede ortalama 6500 civari vurmustu
sadece takilari cikardik 6 denemede ortalama 6200 vurmustu

kisacasi takilarin nerdeyse kiyafetler kadar deger tasidigini hatta kiyafetlerin 6 tane takilarin 4 tane oldugu dusunulurse 1 takinin 1 kiyafetten daha bile degerli oldugunu cikarabiliriz =)

boo demiş ki:
zamaninda 70 blader ve 80 lv glavierla bi deney yapmistim ^^

80 lv glavieye full giyinikken bladerin max guclu skiliyle 6 denemede yaptgi ortalama damage 1200 civariydi
sadece kiyafetleri cikardik 6 denemede ortalama 6500 civari vurmustu
sadece takilari cikardik 6 denemede ortalama 6200 vurmustu

kisacasi takilarin nerdeyse kiyafetler kadar deger tasidigini hatta kiyafetlerin 6 tane takilarin 4 tane oldugu dusunulurse 1 takinin 1 kiyafetten daha bile degerli oldugunu cikarabiliriz =)
Gayet açık bir cevap :wink1:

takıları cıkart ve bi pvp yap istersen. :lol:

Yada kendi lv indeki bir monsterin yanına bi damage vursun sonra cıkart takıları eğerki int isen ölme riskin bile var :D :lol:

invaders

Bilgiliyim
konuyu açtıgın için saol bende öğrenmiş oldum
bu arada takılar zehirleri fln da engelliyo biraaz

en kısaca takılar sana mag ve phy def veriyor bufflarla alamıyacağın kadar yuksektir.

Kendi levelinde bir yaratığın yanına git bütün takıları çıkart sadece elbiseler kalsın kaç k vurucak yaratıklar sana....Sonra tam tersini yap elbiselerin hepsini çıkart bu sefer sadece takılar kalsın bak bakalım kaç k vuracak yaratıklar..
şunu diyebilirim Takı > Elbise hatta ve hatta 1 takı = 2 Elbise

Yukarı Alt