ilk başta bu iş için kervancı yani trader olmanız gerekli 1 yıldız kervan alıcaksınız ve sessiz sakin bir yere gidip bekliceksiniz sizin göreviniz sadece size gelen thiefleri öldürün ben öylelikle her gün 2 tane sos düşürüom hemde hepsi çok özellikli teşekkür ederim emege saygı mesajlarınızı bekliyorum.....teşekkürler

siteye yeni üyesin sanırım..

İlk önce Bir konu açmadan önce Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim..Başlığında Büyük harfle başlayan Karakterler Kullanmak Forum kurallarına aykırıdır..
Şimdi sağ altta Düzenle Butonuna Tıklayarak Başlığını Küçülte Bilirsin..

Tabiki Birde Bir Konu açıcaksan Onu Doğru yere açmalısınki..Bilgi gerektiği yere gitsin..

Taşınıyor...................... Arrow Arrow

belkide şanstır belli mi olur

ama ben inanmadım gereksiz bi konu kahvekeyfi

tamamiylen bir sans meselesi bu mesela benim 36 lık char var 1 kez bile dusmedi sos ama botu ilk kullandıgımda 5 lvllik bir adama hemen dusmustu sos yani tamamen sans meselesi bu gunde 2 kez sos dusurme meseleside soyle olabilir mesela bi canavarların orda sos dustu aldın ondan sonra o yerden cıkan yeni canavarlarda sos dusme olasılıgı artabilir kanaatimce popcorn

Chin tombun güneyindeki tepenin arkasında çıkan yaratıklardan 31 dkda bir 13 tane kesiniz sos çıkabilir . :mrgreen: :mrgreen: ahahahaha

hyr doğru çünkü zaten thieflerden kolay sos düşebiliyor ve 1 2 saat full kesince düşme ihtimalide oluyor.

Yukarı Alt