Beijo demiş ki:
senin durumun farklı sağlam PC vardır kasıyosundur satıyosundur oyuna bağımlılığın yoktur herkes senin gibi değil körü körüne baglanıyor 7-8 yaşındaki çocuklar oynuyor artık yaw... :?
Geçen gün gördüm 1 tane çocuk daha okuma-yazmayı yarım yamalak biliyor. abisinin charını kasıyor.
Arada sırada salak salak pm'ler atıyor.Sürekli küfür yazıyor :?

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Joymax a gönderseniz ne yazar arkadaşlar bizi keriz yerine koyan onlar ondan pre almaya karşıyım siz madem bu botları temizlemiyorsunuz ban atıyorlar 1 gün sonra aynı kendilerinle övünmeyi turnuva yapmayı bilirler bukadar köklü şirket bi gold botlarla uğraşamıyor işinede gelmiyorda diyebilriz 3500 server kapasiteli bi serverın en az 1000'i gold bot bunları her serverda kökten çıkarsalar okadar gircek playerlar doğucak ama onalra göre hava hoşsa bana görede hava hoş oynamam olur biter.

bu arada silkroad şu an itibariyle kafayı yedi saat 2.20 gibi C7 hatası verdi bütün serverlar boşaldı rev6 da hata mı var diye düşündüm extraloob a baktım orda da öyle görünüyo server noş olmasına rağmen oyuna da girmio yarısı check olmuş sabahtan beri açılmıyo

86 Lv charım var oyunu bıraktım şimdi privite serverlerde dolaşıyoz normal sro kadar sarmıyo ama ne yapalım oyuna 5 saat deniyorum sonuç yok .başka sitelerin gold satması ona ne fayda sağlıyacakki BANNED ALL BOT :thumbsup: :rolleyes1:

oyunda tek iğrendiğim şey goldbotları 3500 kişilik serverde 2500 goldbotu var enaz :S

Yukarı Alt