yanlışlık üzerimden cıkardıgım itemleri npc'ye satmam..stall a koyuyorum sonra gece kasmaya giderken unutuyorum takmayı pot alırken arada patır patır götürüyoruz itemleri.

Hayatımda hiç sos düşürmemiştim.Arkadaşım dediki "Ver ben bi canavar kesecem.".Bende tamam dedim geçti bilgisayarın başına canavara tıkladı skilleri kullandı sos glaive düşüt. :P

O an okadar sinirlendimki onu ben kesseydim ne güzel olurduya.Ama nede olsa benim charımda kesmiş yani ben düşürmüş oluyorum dimi. :P

her uniq kesişimde bna pk oluolar çünk hiç kimse bnden alamıo buna sinir oluorum :D

Taxiden parayı alıp kaçmaları çok sinir ediyor beni bi elime verseler onları :twisted: :twisted:

lagda kalıpta lag acıldıgında ölmüş oluyorsun ya bütün sinirlerim tepeme cıkıyor kalvyeyele kafam bütünleşiyor sonra 2 gün baş agrısı cekiorum 2 gün sonra bidaha:D

Gameworld

Bilgiliyim
kervan çekerken 5* hunterlarla birlikte tam bitti kapıya girdik derken bi yüksek lvl katilin bize dalması ve noob thieflerin onca malı toplaması :D

benim her zaman sinirlendiğim an media pk2 ile oynamış kişilerin ben görünmezken beni görmelerigöürmez durumda rahatça etraafta dolaşıyorum manyağın biri ben görünmezken bana dalıyor joymaxda hala botları banlasın bunlar varken oyun hiç çekilmez ! :P

T_RoCK demiş ki:
Evet arkadaşlar Silkroad başında geçirdiginiz şu ana kadar en cok sinirlendiginiz anki anınızı paylaşırsanız sevinirim.

İlk ben başlıyayım : Persia'da TR_AlemdaR la oynadığım zamanlarda bir akşamüstü arkadaşla Isyutaru beklerken..(Ben 86 Lvl Nukerdim o zamanlar arkadaşım ise 79 Lvl Crossbow)
Arkadaşım : Bu akşam Isu benim Ersoy hiç umutlanma =)
Ben : Benden alabilecegini mi sanıyosun n00b =)
Arkadaşım : Tamam neyine giriyosun önüme düşücek bu aksam icime doğdu.
Ben : Önüne düşse ne yazar tamam war mısın yenen karşıdakinin weaponunu alır.
Arkadaşım : Ok sen bilirsin görücez bakalım.
Ve yaklaşık 35-40 dk beklememizden sonra [Isuyaturu
has Appeared] yazısı belirdi ve heyecanla dogruldum :D.Cok az ilerledigimde hatiradaki mor noktayı görünce arkadaşıma ''Here n00b =)'' yazdım ve attan inip Isuyu görür görmez pc birden kastı ve ekranda ??? belirdi.Oyuna 8-9 denemeden sonra girdigimde bekledigim yerde 5-6 kişi,arkadaşım ve Yeti eliteler wardı.Arkadaşımın kahkalarıyla onun kestigini anladım ve '' 119 k crit caktım nasıl kesicem diye iddaya girersin benle'' dedi 85+5 %61 mag full blue speara veda ettim :D En cok sinirlendigim anı buydu.Biraz uzun oldu ama sizlerde paylasırsanız sevinirim. :D
Bence arkadaşım demen yanlış olmuş.
Eğer gerçekten arkadaşın olsaydı silahını geri verirdi.

En çok neftet ettiğim şey bi adamla pvp yaparken yüksek level bi charın pvp yi bozması iki kişiyi de yatırması hiç ama hiç hazzetmem adamın yaşına veya tanıdık olmasına bakmam küfürden daha beter laflar söyler pvp yi bırakırım charı stalla koyup exl de takılırım .

94 xbow charımla bir gün lord beklerken tak check oldu çok heyecanlıydım ve girdim charıma bir baktım güvendm eskiden sevdm bi adam yanımda pt at usta dedim ve ptsine girdim 2 dk boyunca aradım ve en son magelere gittim bir mor nokta buffları basıp dalmaya basladm birde ne göreyim aynı ptde oldm bir adam geldi zerklendi ama elimden alamıycak gibiydi.%5 hpde partyden atıldımı ve baskasının kestiğini görünce deliye döndüm :(

lanet olası canarvaların kasarken bana crt atıp beni yatırmasııııı

Silkroaddan bikere öle nefret ettimki benim çar 74 lw ken 72+5 sun glavie almıştım zar zor :D Bi gün kardeşim Arkadaşı Gelince Siz Pcnin başına oturun benim çara girin ong taxsi yaparken taxsi exp-item automuş.Bu iki salak iddaya girmişler sun yerde nası görünüodie.Benim mal kardeşimde at sunu yere Gerizekalı Geri alim derken item auto olduğu için ezik bi adama gitmiş sun adam alman bişi anlatamıomda 2 saat uğraştım almak için ama vermeski...Bide kardeşim Ama abi iddayı kazandım die yanımda konusuo bi vurdum azına vuruş o vuruş aynen yerde o zmndan beri Pc nin başına oturmaya korkuo :D

Yukarı Alt