bende 20lv le kadar yerden düşen potionlar hariç pot kullanmıyodum silah eskiyince tamir ettiremiyodum satıp yenisini alıyodum hp-mp miktarını aynı yapıyodum o şekilde 20 lvle geldim tbrik edin beni isteyene satarım romada hala duruyo :)

sos çıkmıştı bi adamda bn onu 100m den alırım demişti bide 100mçokpara biliodum çünkü dier oyunlardada öle tmm dedim adam bn bi bakıyım şuna nası bişeymiş dedi yere attım gerisi malum :D

ilk basladıgımda guild yardımıyla 26 lvl oldum full str glavie.Yaz oldu,yazın gece gündüz kervan cekmeye basladım 6 lvl traderlıgım oldu kastığım para iste toplasak 2 m anca war :))

ilk basladıgımda guild yardımıyla 26 lvl oldum full str glavie.Yaz oldu,yazın gece gündüz kervan cekmeye basladım 6 lvl traderlıgım oldu kastığım para iste toplasak 2 m anca war :))

36° -42° kuzey enlemi 26°-45° doğu boylamı
1.npc ye satmayı bilmiyordum itemler yandıgında yere atıyordum
2.1 ayda 15 lvl çar yapabildim (skil açmayı bilmiyordum)
3. str ve int i dengeliyordum :)
4.skil açmayı öğrenince tüm skilleri açtım hiçbirindede vazgeçemiyordum arka sayfa full silah doluydu
5.silkroadın açılış ekranındaki duyuruları server zannediyordum hangisine basarsam daha çabuk girer onu araştırıyordum
6. sroloaderi 40 lvl de öğrendim hiçte pre almadım 3.5 saat oyuna denedigim oldu
7. ilk köpeğim öldü diye npc ye sattım :)
83lvl 69lvl [47lvl(fulsos) 42lvl(fulsos) event için] çarlar var ama o günlerde aldıgım zevkin %1 ini alamıyorum

29lv warlock kastım warlock-bard-cleriic-warior ve 8gap vardı çok az exp gelior diye charı bıraktım , 29Lv Hp si INT inden fazla.Hala duruyor Server:Pasific Pasificde diğer charımda 45nuker bütün imbueler açık pacheon,bicheon,heuksal açık,charda en fazla 700k olu.Mp:3200 Hp :2600 Oda duruyor server pasific.
Bir diğeri gene pasificde skiller düzgün fakat 2k hp 3,4k mp hemde STAFF :D

Prada

sox itemi direk 1m denkleştirmek için npc ye sattım ^^ ihtiyacım olan gold miktarı 45k ydı ^^ 45k için satttık yani soxu 1m yede gıpgıcır kopek almıştım 1 lvl :D tabii oyuna ilk başladığım zamandı komikti eğlenceliydi ^^

Yeni başladığımda arkadaş köpek almıştı bana köpek kaybolur diye hep korkardım. :twisted:

Yukarı Alt