Merhabalar adım hasancan yaş 21 sbot aldım bugun party charları acıcam server belli değil bilmiyorum karar veremedim Yeniden Oynamak isteyen arkadaşlar haberleşelim ! ayrıca oynayıpda sıkılan tek arkadaşlarda haber etsinz azucuk eğlenek YAVV Sbota ortak aranır bu arada

Cok Heycanlıyım Az eğlenek :DD

Takımı
Galatasaray
Geri dönüş dediğine göre uzun zamandır oynamıyorsun çok şey değişti umarım beğenirsin . Başarılar :nod:

teşekkürler :D aynen öyle cok değişmiş job sistemine baktım az cok öğrendim chn eu arasındaki denge de değişmiş SİLKROAD R DEYİM BEYLER

Son düzenleme:
birde arkadaş çevresi lazım eskiler eskide kaldı :D tekde oynamak istemiyorum umarım birileri vardır

Dostum bende 23 yaşındayım oyunun ilk oyuncularından sayılırım.Dün indirdim oynadım hatrı sayılır saat kadar.Fakat o eski tat,heyecan,sohbet,arkadaşlık ve aklına gelebilecek o eski günlerin bütün güzellikleri kaybolmuş.Burada bir kaç moderator arkadaş sağolsunlar konu açtığımda iştirak edip o eski tadından çok uzak olduğunu hatta bir kaç sene içersinde silkroad'ın tamamen kapatılabileceğini söylemişti.Açıkcası ben bu söylediklerine inandım fakat genede işte o eskilerin iştahı kabarıp tekrar Silkroad R'ye girdim.Belirli bir süre sonra exp gelmemesi,gold sisteminin olmaması vesayre ilk başta çok garipsedim daha sonra oyunda daha fazla durdukça,aklıma geçmişte kaybettiğim saatler,güzellikler geldi ve sildim.Umarım sen daha fazla eğlenirsin iyi eğlenceler.

Dostum bende 23 yaşındayım oyunun ilk oyuncularından sayılırım.Dün indirdim oynadım hatrı sayılır saat kadar.Fakat o eski tat,heyecan,sohbet,arkadaşlık ve aklına gelebilecek o eski günlerin bütün güzellikleri kaybolmuş.Burada bir kaç moderator arkadaş sağolsunlar konu açtığımda iştirak edip o eski tadından çok uzak olduğunu hatta bir kaç sene içersinde silkroad'ın tamamen kapatılabileceğini söylemişti.Açıkcası ben bu söylediklerine inandım fakat genede işte o eskilerin iştahı kabarıp tekrar Silkroad R'ye girdim.Belirli bir süre sonra exp gelmemesi,gold sisteminin olmaması vesayre ilk başta çok garipsedim daha sonra oyunda daha fazla durdukça,aklıma geçmişte kaybettiğim saatler,güzellikler geldi ve sildim.Umarım sen daha fazla eğlenirsin iyi eğlenceler.
usta haklısın cok durgun server ama 1-2 kişi olunca yine eğleniriz zaten aklımda deli planlar var özelden ulaşırsan anlatayım :D

Yukarı Alt