Allah be yeahhhh 102 silk vardı cahrımda şifresi değişmiyo diye yeni adam açtım şimdi aktarcam yaşasın be bunlar adam olcak extrabeer hmm :mrgreen: :lolmuch: headbang2ft9 perde extraokk

extraloob demiş ki:
!!! Silkroad'a Gelecek Yenilikler !!!

Kısa bir süre içerisinde kullanıcılar birbirlerine silk gönderebilecekler extraloob'dan size güzel bir haber Cool

Saygılarımla,
kaynak neresi öğrenebilirmiyiz Question

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kaynak yazarsak ne anlamı kalır kaliteli ve ilk haberin bizden çıktığının her sitede bu haberi görmek biz bulduk demelerinden bıktık, kaynak benim Cool

extraloob demiş ki:
kaynak yazarsak ne anlamı kalır kaliteli ve ilk haberin bizden çıktığının her sitede bu haberi görmek biz bulduk demelerinden bıktık, kaynak benim Cool
nerden esti aklına rüya mı gördün :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
silkroad ile ilgili haberlerin anında verildiği yabancı bir sitede okudum Cool

Ne kadar sahtekar varsa hemen işe koyulacaktır.Yok 100 silk 25m.Hiç tanımadığın adama nasıl güvenecen.Çakallara gün doğdu desenize.Benden söylemesi yakında KO gibi olucak buda ve oynanmayacak bir oyun haline dönecek.Lanet olsun GAYMAX...

mehmet125 demiş ki:
Ne kadar sahtekar varsa hemen işe koyulacaktır.Yok 100 silk 25m.Hiç tanımadığın adama nasıl güvenecen.Çakallara gün doğdu desenize.Benden söylemesi yakında KO gibi olucak buda ve oynanmayacak bir oyun haline dönecek.Lanet olsun GAYMAX...
Ko gibi derken ? ko'nun zerresinden haberdar olmayıpda yorum yapma ko'da böle bir olay yok bir kere...
Böle bir olay gelirse adamlar o kadar aptal değil bir çözüm üretirler. Exance yaparken karşıdaki silk verir para alır vs vs...

Yukarı Alt