Slm arkadaşlar ben uzun zamandır oynamıyordum sroyu en son 102 lvl ff warrior charım çalındığında bırakmıştım.yeniden başlamayı düşünüyorum ama charım yok bu forumda 2007den beri varım eskiler bilirler beni..diyeceğim şu ki acaba yardım edebilecek birisi var mı 0dan char kasmak gerçekten zor ve uğraşlı iş..40-50 lvl kullanılmayan charı olanlar bana verebilirler mi acaba artık 50 lvlin bi önemi yok sroda çünkü.. :curtain:

Xperyon

Bilgiliyim
Cynosure demiş ki:
Slm arkadaşlar ben uzun zamandır oynamıyordum sroyu en son 102 lvl ff warrior charım çalındığında bırakmıştım.yeniden başlamayı düşünüyorum ama charım yok bu forumda 2007den beri varım eskiler bilirler beni..diyeceğim şu ki acaba yardım edebilecek birisi var mı 0dan char kasmak gerçekten zor ve uğraşlı iş..40-50 lvl kullanılmayan charı olanlar bana verebilirler mi acaba artık 50 lvlin bi önemi yok sroda çünkü.. :curtain:
Usta sıfırdan char kasmak ölüm dediğin gibi sana tavsiyem ucuza char satanlar var 100+ bi char al en fazla 70lira filan ödersin.Başlamak gibi niyetin varsa böyle başla sıfırdan 3katı masraf çıkıyor çünki..

yok ben normal sro oynamak istiyorum:) char olsa şu dakika başlıcam ama char yok.. dostm işte sroya zamanında çok para verdm artk para vermek istemiyorum 50 lvl bi char bnm işimi görür bot var zaten sürekli kasıcam botla:)

Yukarı Alt