Takımı
Galatasaray
Crusade demiş ki:
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
20 kere de soyledigim gibi silkroad yuzunden lise konusunda hicbir sorun yasamadim turkiyenin en iyi anadolu liselerinden birine girdim ama lol napar bilmem makara:
kanki her türlü bi üniversiteye girersin ama vize final bütte sıçacaksın ünide :D bölüme geçtiğime ilk gün girdik sınıfa baktım 3 kişi arkamızda lol konuşuyolar öyle öyle tanışa tanışa tam 26 kişinin lol oynadığını öğrendim sınıfta zaten 36 37 kişiyiz düşün :D
Ya kardesim sen ne diyon ben ortaokul zamanimda da 3 sene sinava girdim denemeden erken cikip sro oynamayi dusunurdum ha pisman degilim bundan daha iyisi olamazdi puanlarim konusunda ama belki sosyallik acisindan benden aldiklari olmustur. Hazirlikta oynadım en son yani 4 seneye yakin olmuş ama hala o gunleri unutmam en sevdigim ve bana en cok keyif veren oyun olmustur...

İyi bir üniversitede yazilim/bilgisayar okuyayim da devamsizlik ayarladigim takdirde bir fazla derse girmem işime gucume bakicam vizelere de 3. Sınıfa kadar tek atarım sıkıntı yok :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Bir ton zaman ve adam gibi bir liseye gidicek kapesitem varken siradan bir anadolu teknik lisesine gittim 3. Sinifa kadar privatelerden devam ettim ve 4 sinifta LoL derken simdide bir meslek yuksek okuluna gidiyorum

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Incandescent rumuzlu uyeden alinti yapildi
Incandescent demiş ki:
Bir ton zaman ve adam gibi bir liseye gidicek kapesitem varken siradan bir anadolu teknik lisesine gittim 3. Sinifa kadar privatelerden devam ettim ve 4 sinifta LoL derken simdide bir meslek yuksek okuluna gidiyorum

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile
Lol hariç aynı durumdaydım şimdi ise DGS için uğraşıyoruz :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Lise de sosyal hayatımı çaldı bu oyun dışarıda yiyemediğim parayı oyunda yedim bol bol :D

Yukarı Alt