Ben silkroad degilde KnightOnline denilen o melet yüzünden Lise2 de Dershaneye basladım 3.ayında bıraktım Lise3'te bi gazla yine başladık dershaneye 2.ayında oda gitti tabi lise bitince kafa duvara gitti geldi bi kere :) Sonra 1 sene bilgisayara 1 kere bile bakmadım öss'den ilk sene 157 aldımdı 2.senemde 221 aldım bu olay sıfırdan oldu özeli tutturdum gitmedim yine çalıştım bu sefer at ant. kazandım :) Allah kaza bela vermesse bu sene İstanbul - Avcılardayım :D

Şu anda bi tane kıytırık bi karakterim var Silkroad bende bagımlılık yaratmadı karakteri şimdi silsem silerim ölesine oynuyorum vaktimi boşa geçmesin diye :D

Beyler bu oyun ==> 1 sene sonrada oynarsınız 2 sene sonrada yeterki gerçek hayatta tutunabileceginiz bi dalınız olsun o olduktan sonra istediginiz herşeyi yapabilirsiniz...

1 Hafta sabredip oynamayın 8.gün kim ne yapıyo takmassınız adım gibi eminim :)

Oks yi kazanamadım dolayısıyla ailemin güveni sarsıldı.
Başka kötü olay olmadı çünkü 8.sınıftaki kadar abartmıyorum oynamayı sizde öyle yapın arkadaşlar siz bilgisayarın değil bilgisayar sizin köpeğiniz olsun :thumbsup:

Takımı
Besiktas
Kendini Kontrol Edebilen İnsanlardanım Belki Haftada 1 kere en Fazla 3 Saat Oynuyorumdur. :wink1: :thumbsup:

wala ben silkroad oynuyorum okul warken günde 4 5 saat oynuodum yazın da 10 saati buluodu ama annm işe werdi artık en fazla 5 saat oynuorm yazınları o da qeceleyin haftalık 50 tl ye çalışıorm %30 40 gibi bi rakamını sroya yatırıyorum ... (( yatırmayınca oyunun zevki kalmıo bea ))okl zamanında annmle bi hafta kdr aram bozulmustu kusmustu falan cok oynuorm die annm bnm oyun oynamamda deil ama gozlk kullanıorm gozlerımn ilerlmsnden korkuor.. Okul zamanı da 2 saat e düşürcem yeni servere geçtim 200 silk çektim .. ama pre alamadım (( pot , global, exp ticket fln aldım..)) guzel gıdıo.. ama bi sıkıntı war annm kitap oku dio bn okumuorm nefret ediorm şu kitaplardan Kitabı sevmem silkroadı sevdiim kadar :wink1:

sro yüzünden midir bilinmez ama ilahi adalet denebilecek bir olay geldi aklıma.Bir kere arkadaşımla dershaneden kaçmıştık gittik cafeye oyuna gircez hevesliyiz falan bi baktık oyun kapalı hadi çıkalım dedik tam çıktık bir grup genç esmer şöyle :D bizi koşturmaya falan başladı biz de katçık falan daha sonra dershaneye döndüm :lol:

İngilizce yükseldi.Babam kızıyo ama olsun.SBSden 465 aldım.Günde 2-4 saat oynuorum dersanede derslerimi bitirip eve geliorum kardeşime bkaıorum bilgisayar oynuyom 2-3 saat sora kalkıom dışarı çıkıom.Tekwandoya gidiorum.Ve Mutluyum.

sılkroad yuzunden herseyım fıssssssss 6 taktır 7 taktır 8 taktır lıse 1 taktır lıse2 tesekkur lıse 3 duz xD B.ku yıyorm
KIZ GITTI ILISKI GITTI
OKUL GITTI BABAM D.T ETTI
PARA BITTI COZUM GITTI
HERSEY BITTI OLDUM GITTI xD

1. Derslerimi etkilemedi.Çünkü ne zaman ne yapılacağı gerektiğini biliyorum.
2. Ailemle özellikle babamla biraz pürüzler oluşturdu.(Babam oyundan nefret ediyor.)
3. Arkadaş çevremi etkilemedi fakat biraz daha az sokaklara çıkar,biraz daha az arkadaşlarla buluşur oldum.
4. Kız arkadaşla Silkroad'ın alakası olamaz bence. Zaten kız arkadaş yerine Silkroad'ı seçen HARBİ DELİDİR. :D
5. En büyük etkisi baş ağrısı oluyor. :D

Yukarı Alt