Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar Bilgisayarıma Format Attım Yedeklediğim Sro'yu Yükleyeme Kalktığımda "Execute File Error" Hatasını Alıyorum.Yardım Edebilecek Var mı??..(Daha Önce Birçok Kere Ayı Setup'tan Sro'yu Kurmuştum Ama Şimdi Hata Veriyor!)

Takımı
Galatasaray
Yok Mu Bilen Arkadaşlar İştetim Sistemimi Vista'ya Çevirdim O Yüzden Olabilir Mi Yardım Lütfen!...

Takımı
Galatasaray
Tamam Okan Abi Saol Şu Anda İndiremem De Yarın Arkadaşlardan Falan Alırım Meburen :S

ThePrestige

Bilgiliyim
Sanırım dosya formattan sonra hasar görmüş.Yeni bir clienti tekrar bulup denersen sorun çözülür.

arkadaşlar aynı hatayı banada veriyor ama bu JOYMAX tan olan birşey bir cok arkadaşımız aynı hatayı yaşıyor JOYMAX sitesinden silkroad online CLIENT yuklemeyi yapın clienten sonra Setupu cıkacak çalışan setup o olacak

Arkadaşlar oyunun setubunu " C:\programfiles " e atın eğer olmaz sa yeni bir kullanıcı açın öyle deneyin dediklerimin hiç biri olmazsa PC ye bi format atın orjinal temayı yükletin bu seferde çalışmasında görelim xD =) iyi eğlenceler

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/ads%C4%B1z.bmp &100 de kaldı yardım.

setupu alın ve masaüstüne atın öyle deneyin konuyu hortlattım ama araştırıp çözüm bulmak isteyen arkadaşlar için !

Yukarı Alt