1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad.ws

1. sincarhakan

sincarhakan Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6

Arkadaşlar merhaba,

Uzun süre aktif olan bir serveri tanıtmak istiyorum. Bu Serverde rebirth yaparak, git gide daha güçlü olabiliyorsunuz. uzun süredir oynadığım bi sw tavsiye ederim. Silkroad.ws

Rebirth System.

Rebirth nedir? Lvl 110 olduktan sonra tekrar lvl 1'e düşüyorsunuz ve bunu her yaptığınızda ekstra 5 stat puanı veriyor sistem. Üstelik ilk 2000 puan ücretsiz.

Item Forge.

İstediğiniz tüm itemleri oyunun sitesinden yapabilirsiniz

As you can see in the pictures above the prices are in VP and XP. VP stands for Vote Points (obtainable only thru voting) and XP for eXtra Points (obtainable from converting Job Temple Coins and Arena Medals or by Donating).

Unique Arena.

Coin System.

Lottery System.

Friend Referral System.

Mobile Voting.

Daily events.

Başlangıç

Other
    • Client UI (login screen, logo, launcher) changed.
    • Stats editor.
    • Fortress War countdown.
    • Instant Rebirth.
    • Trade rates increased.
    • Potions, tablets, etc can be stacked.
    • More than 40 days uptime.
    • XP -> VP and VP -> XP Conversion tool.
    • XP / VP -> Silk Conversion tool.
    • More fixes and optimizations.

2. cuppeliabg

cuppeliabg Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şahane bir server. Yukarıda arkadaş birçok özelliği anlattığı için ben daha çok deneyimlerimden bahsedeceğim.

Rebirth sistemiyle kasmak çok kolay. Ayrıca zaten birçok insan Academy yapıyor, günde 50 kere rebirth yapma ihtimaliniz var. Rebirthleriniz arttıkça da pvpler çok zevkli hale geliyor.

Eventler oldukça zevkli. Özellikle Rush eventlerinde moblara karşı birbirine denk güçte partyler kapışırken pvp den daha fazla zevk alabilirsiniz. Server hırslı insan dolu, şimdiden söyleyeyim :)

Para yapmak çok zor değil, ben 2 ayda full 12d sun +12 set dizdim acc dışında, ayrıca +14 sun staff'ım var ve hepsi perf. Biraz vakit ayırıp stalllarda takılırsanız, neyi nerede nasıl satacağınızı bilirseniz, coinlerinizi güzel değerlendirirseniz kısa sürede oyunun fena olmayan oyuncularından biri oluyorsunuz. Zaten devamında önemli olan kaç rebirth yaptığınız.

Oyuncu kitlesi genelde Orta ve Doğu Avrupa ile Ortadoğu ülkelerinden. İngilizce iletişim kurmak bazen zor olabiliyor ama genelde Tarzanca'dan anlayan çok.

Adminler oyunla alakalılar, sıkıntınız olduğunda hızlı cevap alabiliyorsunuz. Facebook sayfasına https://www.facebook.com/silkroadws/ dan ulaşabilirsiniz.

Sitenin kendisi: http://play.silkroad.ws/

Dilediğiniz soruyu bana sorabilirsiniz. Oyundaki nickim CuppeliABG.

İyi günler :)

3. SezerTezcan

SezerTezcan Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    başarılar krdş

4. demoncles online

demoncles online Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0