hangi programı kullandın? Sorunun tam olarak nedir?
Forumun sorumlusu olduğunu iddaa ettiğin durumu yaratan sensin ; kimse sana zorla şu programı kullan demez. Sen bir program indirip kullanımında hata yaptıysan senin sorunundur!

skoparak demiş ki:
sorunlar bölümüne yazım kimse cvp vermiyor bunun sorumlusu forumdur...siteden bir pk2editör programını yaptım hem pcm den hemde srodan oldum....hade pc yi yaptım ama silkroad yüklenmiyor setup yükledim ama uptade bölümü gelmiyor manuel pacht yaptım olmuyr pk2editörü yapmazdan önce sroya girp cıkıyodum.. ve şimdi ticket var sayenizde bota koyamıyorum...... :x :?
Sana biz zorlamı yükledik programı?
Bilmediğin bir işi yapıyorsan sonuçlarına katlanacaksın.
Ya da öğreneceksin.

bak beni konuşturma ben senin yaşın kadar moderatörlük yaptım bir çok siteden ama böle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum

skoparak demiş ki:
bak beni konuşturma ben senin yaşın kadar moderatörlük yaptım bir çok siteden ama böle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum
Sorunun ne ? Hangi programı kullandın diye soruyoruz açıklama yapmıyorsun ; O kadar moderatörlük yaptıysan konuşmalarına dikkat etmeyi vede Sorununu tam olarak açıklamayı öğrenmiş olman gerekir ; Üslubuna dikkat et , uyarı verdim.
Sorununa çözüm istiyorsan ; sorularımızı yanıtla :thumbsup:

bakın silkroad ı sildim baştan yükledim uptade yapmadı.manuelpacht yapmaya calıştım C++ hatası verdi...oysaki pk2editörü yapmazdan önce oyundaydım..neyse C++ hatası ekran driversindendir dedim zaten bende güncek ekran driversi var.manuel pacht yüklemeye calısıyorum C+++ hatası veriyor buyrum sorunum bu sizde cvplayın madem moderatörsünüz..

bakın silkroad ı sildim baştan yükledim uptade yapmadı.manuelpacht yapmaya calıştım C++ hatası verdi...oysaki pk2editörü yapmazdan önce oyundaydım..neyse C++ hatası ekran driversindendir dedim zaten bende güncel ekran driversi var.manuel pacht yüklemeye calısıyorum C+++ hatası veriyor buyrum sorunum bu sizde cvplayın madem moderatörsünüz..

skoparak demiş ki:
Nasıl bir moderatörlük bu?
Yaptıgın sitelerde böyle mi yapıyordunn böyle konularmı açıyordun?
Kendin diyorsun ben yaptım diye sonrada sizin yüzünüzden diyorsun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Yukarı Alt