haber edıtoru headbang2ft9 eye bu yazıyı okursan [email protected] u msn ne eklermısın benım bır sorunum varda onun ne oldugu hakında belkı bır bıldıgın vardır.. benım sorunum sro son uptade geldıkten sonra sroya gırmemeye basladı ben ıp me ban geldı dıye dusunuyorum ama ara sıra da gırıyo evde 3 pc var ama 3'undede aynı hata gelıyor karsıma hata ınternet yok ken cıkan hata raporu gelıyor karsıma yada serverlar hala yokken cıkan yazı her neyse arada yanlıslıklada olsa start gelıyor ama oyuna gırsemde 10 dk ıcınde atıyor her neyse sen benım msn yı eklersen sevınırım yada bu konuda herhangı bır bılgın varsa sevınırım... :?!!!

Takımı
Besiktas
11.06.2007 Silkroad Standart Time Arrow
"Halloween Event&item Update" Hakkında BiLgisi olan Question

DEMEK JEVEL BOX KALDIRILDI BENDE DİYORUM NEDEN HİÇ JEVEL BOX ÇIKMIYOR

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ya ben bi yükleyemedim nedense oyunu 912 mb indirdim siteden resmi sitesinden ama hata veriyor ??? yada resimli bir anlatım yada video lu anlatım yaparsanız sevinirim birde hata yı resim olarak gönderem .

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xero4ever demiş ki:
ya ben bi yükleyemedim nedense oyunu 912 mb indirdim siteden resmi sitesinden ama hata veriyor ??? yada resimli bir anlatım yada video lu anlatım yaparsanız sevinirim birde hata yı resim olarak gönderem .

-Resim Silinmiş.
Download bölümüne yazdım en sonda bak

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt