@Yabuzaa

Mal :nod:

cevap bulamayınca laf edip kaç.. cocuk oldugum kanısına nerden vardıgımı sorsam fıs..

hiper demiş ki:
@Yabuzaa

Mal :nod:

cevap bulamayınca laf edip kaç.. cocuk oldugum kanısına nerden vardıgımı sorsam fıs..
Birbirinize karsi hakaret edici,kirici laflar kullanmayin.

Yabuzaa bu arada yorum yaptıkları bılmedıklerı anlamlarına gelmez demıssın sana bır kez daha soyluyorum adam gıbı okuyup anlamadan yorum yapma ben kımseye bılmıyor demedım bılmıyor olabılırler dogaldır yada ortamı bozmadan eglenmek amaclı konusuyoruz dedım..

Zaten bunların iç değerleri ya %100 oluyo ya da %0 bunun gibi bi kaç tane düşürdüm.ama %0 lık NPC itemi gibi olanlardan da çok düğşürdüm.

Ezik kasmak bir zevktir :D

davut5858 demiş ki:
Zaten bunların iç değerleri ya %100 oluyo ya da %0 bunun gibi bi kaç tane düşürdüm.ama %0 lık NPC itemi gibi olanlardan da çok düğşürdüm.

Ezik kasmak bir zevktir :D

1 lv %0 phy ve mag defans veren necklace resmi koyar mısın 1 tane :P

hiper demiş ki:
Yabuzaa bu arada yorum yaptıkları bılmedıklerı anlamlarına gelmez demıssın sana bır kez daha soyluyorum adam gıbı okuyup anlamadan yorum yapma ben kımseye bılmıyor demedım bılmıyor olabılırler dogaldır yada ortamı bozmadan eglenmek amaclı konusuyoruz dedım..
konun sayemde güzel hit yaptı,hadi yine iyisin.
Hakaret konusuna gelince,çocukluktan başka bişey değil :)
bu sefer afk

yazık..burda en cok hit yapan konu yarısması olmadıgına göre hit yapıp yapmaması önemsiz ayrıca konu amacından saptı senın sayende o yuzden ne kadar gundemde olursa olsun umrumda degıl :wink1:

Yukarı Alt