Kod:
VAr TAbi bakın ii dinleyın..

Kardeşlerim İlk açıcağınız Char Stal charınız olmak zorunda 2. açıcağınız bot charı oluor..yan bır kez SRO_LEORDER den START tıkladınız. oo starta tıkladıgıınız ılk chara stalcıyı sokun sonra 2ci sefer tıkladıgınıza sizin gerçek bot charını sokun...aşağıda cıkıor yha başlatın yanına 1 sırada olan yane ılk actıgıın stal charın 2. actıgıında bot charın olsun..anladınmı.. _? DENE KESİN

Kod:
Kardeşlerim İlk açıcağınız Char Stal charınız olmak zorunda 2. açıcağınız bot charı oluor..yan bır kez SRO_LEORDER den START tıkladınız. oo starta tıkladıgıınız ılk chara stalcıyı sokun sonra 2ci sefer tıkladıgınıza sizin gerçek bot charını sokun...aşağıda cıkıor yha başlatın yanına 1 sırada olan yane ılk actıgıın stal charın 2. actıgıında bot charın olsun..anladınmı.. _? DENE KESİN
Kod:
UNUTMA BUNLAR SRO_LEODER DIŞINDA OLMAZ

Takımı
Galatasaray
Kardeş Giriyorum Fakat ikincide C10 Hatası Veriyor!...

Kardeşim demekkı Internet hızındakı sorun veya sroda oluşan bağlantıdan olabılır ekran ayarlarınıa ve bağlantılara bakarsan iiyi edersin sana tavsiyem ETHERNET LAN Kablosuyla İnternete bağlanman hiç bir hız düşmesine sebep göstermicektir..

Takımı
Galatasaray
YAPTIM!...1.sroyu senın loaderden actım stall yaptım 2.sroyu baska bır loaderden actım su anda kasıyor....ama birşey sorucam o stall yaptığımda auto traınıng gozukmuyo ama homeye basınca bot menusu acılıyo bu kredımı yer mı yanı stallda olan?????

hyrrr asla o bot dışında olmuş sayılıor yane bot şifreisini girsen bıle ona işlemze cunku bot baglı deıl 2. actıgın bota baglı kalıor

Takımı
Galatasaray
Zaten 1. charda home tusuna bastıgımda bi menu acılıyo ama hıc bır yazı yazmıyo 2. ise normal kasıyor :lolmuch: extraokk saol

Lütfen yardım edin bende image code yazdıktan sonra masaüstüne atıyor. Crying or Very sad

Anlattığım gibi işte.İmage code yazdıktan sonra entera basıyorum hiçbişey çıkmadan masaüstüne atıyor Neutral
Yardım ederim dersen msn adresi vereyim.

Kardeşim Sro elinde varsa baştan kur diyicem bir dosyasından data sorun olabılrı yanlış yapmanda olabılır tumden pc kaldır derım sonra yenıden kur update yaptır ve benım dedıgıımın aynısını düzgün şeklinde gerçekleştirisen sorun kalmıcağına inanıyorum..

_*SaNZCaK*_ demiş ki:
Kardeşim Sro elinde varsa baştan kur diyicem bir dosyasından data sorun olabılrı yanlış yapmanda olabılır tumden pc kaldır derım sonra yenıden kur update yaptır ve benım dedıgıımın aynısını düzgün şeklinde gerçekleştirisen sorun kalmıcağına inanıyorum..
Pekiöyle de denerim ama burda yazdıklarının hepsini yazdım .Tek sorun masaüstüne atıyo:S

Sildim yeniden yükledim yine yine aynı.Çözebilecek birisi yok mu? Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Yukarı Alt