1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad sorunu Windows 7

1. Emir Eryigit

Emir Eryigit Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 1 hafta önce Windows 7 32 bit kurdum Theta Online adında pvp server oynuyordum kurulum sonrası oyunu tekrar indirdim fakat oyunda hiç bir problem yokken benim bilgisayarımda oyuna girdiğimde sadece oyunda lag oluyor dc yiyordum internet gitmiyordu hiçbir zaman fakat sadece oyuna girdiğim zaman aşırı lag oluyordu ve dc yiyordum.Oyunu sildim tekrar kurdum bu sefer patch doldurmak için Client'i başlattığımda Patching has not finished errror code 4 hatası alıyorum çaresiz kaldım ve sizlerden yardım bekliyorum arkadaşlar.Belki birinizin başına gelmiştir veya bu konu hakkında bilgi sahibi olan değerli arkadaşlarımız vardır yardımcı olurlarsa çok seviniceğim. İyi forumlar.

2. Toxic

Toxic CG olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Doğalgazcı
    w7 den kaynaklandığını nerden anladınız ? bende kullanıyorum daha hic bi problem görmedim

3. Warmoon

Warmoon Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Windows 7'den kaynaklandığını düşünmüyorum.

-Tahminimce İnternetin yavaş veya birşey internetini çekiyor (arkaplanda çalışan bir programda olabilir.)

-Patch konusunda diyebileceğim , güvenlik duvarı,yavaş internet veya server'dan dolayıdır(Başka sebeplerde olabilir tabi. ).

4. Emir Eryigit

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Windows 7 kullanmadan önce hiç bir problemim yoktu. League of Legends oynadığımda bir problem olmuyor sadece Silkroad Online'da oluyor şimdi iSro indirdim orada deniyeceğim belki diğer Pvp server'da bir sıkıntı vardır arkadaşlar download sonrası size bilgi vericem.

5. Emir Eryigit

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İSro indirdim ve hiçbir problem olmadı Pvp Server'ı yeniden indirip deniyeceğim arkadaşlar konuyla ilgilenen herkese teşekkür ederim.