SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN O SPLER SİZE YAKINDA OLDUĞU GİBİGERİ DÖNÜCEK YANİ ROLLBACK OLUCAK EĞER JOYMAX BU BUGU DUYARSA ROLLBACK YAPAR VE BU BUG ' UN BEDELİNİ BUGDAN HABERİ OLMAYAN ÖKSÜZ BİLE ÇEKİCEK BU KONUYU YAYINLAYAN ARKADAS HİÇ DÜŞÜNMEDİNMİ BUNLARI ROLLBACK OLDUGUNDA HERKEZIN EMEGI GIDICEK. EGER ROLLBACK OLURSA OYUN 1 AY GERİYE ALINIRSA BENDEN ÇEKİCEĞİN VAR BUNU BİL!!!....

Rollback olması imkansız bence büyük bi sansasyon olur,haksızlıkda olur bence bi hata açık varsa bu joymaxın hatası.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Açıkcası rollback olacağını sanmıyorum, hele ki böyle bir hata yüzünden, adamların dikkatlerinden kaçmıştır.Merak etmeyin 2 haftaya düzeltilir.

Rollback mi? Sro Hayatında Kaç Bug'un üstüne rollback çektide şimdi çekicek ?
atılan rollback'in sro'a kaybı zararı ne kadar büyük olur biliyomusun dostum?
giden lvller novalar + zaman. Affedersinizde Sro nun böle bişi yapacak kadar G.tü yok arkadaş buda böle biline

mozaikpasta demiş ki:
Rollback mi? Sro Hayatında Kaç Bug'un üstüne rollback çektide şimdi çekicek ?
atılan rollback'in sro'a kaybı zararı ne kadar büyük olur biliyomusun dostum?
giden lvller novalar + zaman. Affedersinizde Sro nun böle bişi yapacak kadar G.tü yok arkadaş buda böle biline
:thumbsup: hatta bi ara charlari geri alma bugu oldu gizli soruyu bilen charini geri aliyordu onda bile zor zar attılar o kadar şikayete rağmen. Bu çok abartılacak bir bug değil

gavurlar öğrenmiş hemen global atıyor gerzekler biz burdayız hadi rollback yapın bize diyorlar resmen hiç kafa basmıyor heriflerin

DecStw demiş ki:
nedense 100k sp gitti ama hala beleş upluyamadım
100k sp ile beleşe up´layamazsın ztn :roll: bug dan yararlanman için bir skill up layabilecek kadar sp olsa yeter aksi takdirde fazla sp olursa beleşe up layamazsın

bende denedim başaramadım :) elim çabuktur ama olmadı işte :) 5k sp vardı 3k lık bi skill upladım 2.si olmadı :D

Arakadaşlar alın buda benden size kıyak, curst toplayın, 3 skill açtınız diyelim, birini kaaptın sonra tekrardan 3 skil uplayın. bu şekilde çarınız ff bile ola bilir...

Ben programla yapıorum tık tık ugrasmıyorum :D 2 3 saaten fazla surmuyor max :D

Yukarı Alt