1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad Sitesine Giriş Sorunu

1. warwin

warwin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkroadın sitesine üye girişi yapıyorum joymaxe yönlendiriyo ordada üye girişi yapıyorum ama girmiyor.Oyuna kullanıcı adı ve şifremle girebiliyorum.Kısacası siteye üye girişi yapamıyorum.Yardım ederseniz sevinirim.

2. ThePrestige

ThePrestige Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Tarayıcın nedir?

3. warwin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sorun tarayıcılarla ilgili değil.Herşeyi denedim silk yüklicem siteye üye girişi yapamıyorum.Sadece bu hesabım böyle başka hesaptan giriş rahat yapabiliyorum.Mesela silkroadın sitesinden giriş yapıyorum joymaxin sitesine yönlendiriyor ordada giriş yapmaya çaloşoyprum ama ne bi uyarı ne bişe giriş yapıyor ancak yine aynı sayfaya yönlendiriyor ve id password texboxları boş gözüküyor ama email verificationa tıklayınca login olmuş gibi gösteriyor,ana sayfaya veya silkroadın sayfasına geçince giriş yapmamış olarak gösteriyor.Başka bilgisayardanda denedim aynı soru banlansam neyse ama oyuna girebiliyorum.Ben şimdi bu chara silk yükleyemeyecekmiyim pfff.

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    bazen tarayıcı kaynaklı sorunlar oluşuyor kapat browser'ı 10dk açma sonra başka browser ile aç çalışacaktır.

5. warwin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Denedim her tarayıcıda da denedim ip si farklı bilgisayarlaradan da denedim.Tarayıcı kaynaklı değil galiba farklı yerlerden denendi.Sadecede bu hesabıma yapıyo.Silkroada mail mi çekmem gerek nası yapsak.