evet arkadaşlar silkroad silk kazanmak için öncelikle bi paypal hesabı acıyoruz http://www.paypal.com daha sonra http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=saffet66
bu linke tıklayarak creat free account yazan yere tıklıyoruz ve para kazanmaya başlıyoruz üye olunca 27$ veriyo ve siz hergün para kazanarak 1 hafta sonunda 75 dolara cıkartıyosunuz para kazanmak cok basit üye olduıktan sonra alltta linkler var onlara tıklayıp boşluklara good , perfect vs... gibi şeyler yazarak geçiyoruz ve 1 hafta sonunda 75 dolara ulaşan paramızı Reedem Money e tıklayarak paypal hesabımıza aktarıyoruz
Not: Referans olarak kendi linkimi attım yardımcı olursanız sevinirim sizde arkadaşlarınıza referans gostererek 1.25 dolar kazanabilirsiniz
tşkler...

Absence

Hadi 0.00001 dolar veren siteler tamamda 75 doları şak diye verecek adam daha çıkmadı çıkmaz sen 75 dolar yaparsın orda sonra istersin paranı sana sorun çıktı derler yada fake üyelik kullandın derler göndermezler bukadar basit uğraştığınla kalırsın ama deneyin bikere gelmeyince daha iyi anlarsınız

NiGHTMaRe

Aileden
ben denemiştim.Aynı yaptım 75 dolar arkadaşlar sayesinde aynı ipden yapılmış hespi diyor.^^

Absence demiş ki:
Hadi 0.00001 dolar veren siteler tamamda 75 doları şak diye verecek adam daha çıkmadı çıkmaz sen 75 dolar yaparsın orda sonra istersin paranı sana sorun çıktı derler yada fake üyelik kullandın derler göndermezler bukadar basit uğraştığınla kalırsın ama deneyin bikere gelmeyince daha iyi anlarsınız
zaten hemen vermiyo 75$ ı biraz uğraşman lazım 1 2 ay gibi ama eger referans yapabilinirse 2 3 gunluk iş aslında ama arkadaşında dediği gibi aynı ip olmuyo biliyolar ip leri

Absence

saffet6642 demiş ki:
Absence demiş ki:
zaten hemen vermiyo 75$ ı biraz uğraşman lazım 1 2 ay gibi ama eger referans yapabilinirse 2 3 gunluk iş aslında ama arkadaşında dediği gibi aynı ip olmuyo biliyolar ip leri
1-2 ayı bırak sen bana 6 ayda bir senede 75 $ veren site bul ben senin için ömür boyu çalışayım

bi keresınde bnada bedawa siLk die carımı soymusLardı cok kötü bise paranız warsa aLın bence BoLe seyLere gerek yok ^^

Yukarı Alt