Evet Şifre Değiştirme,Gizli Soru İle tüm sorularınız buraya lütfen bu Konu hakkında Başka konu açmayınız Eğer açılırsa kesinlikle kilitlenecektir..

Evet Şifre Değiştirmek İçin Buraya Tıklayıp Bilgi Alabilirsiniz..
viewtopic.php?f=11&t=22310

Ve E-Mail Değiştirmek İçin:
İlk Önce http://www.silkroadonline.net 'e giriyoruz..Login oluyoruz Sonra sol köşedeki Manage Account'a Tıklıyoruz Oradaki E-Mail Bölümüne Yeni E-Mailimizi yazıyoruz ve Modify Diyip Onaylıyoruz.İşte Bu Kadar...

Sc0rpi0N

Saygılar.

BaTTeRST demiş ki:
gizli soru değişmez ama smni gizlisorunu bilirsen şifreni değiştirirsin
peki çar satışı nasıl yapılıyor?
Çarı satan kişi gizli cevabı bildigi için istedigi zaman şifreyi alabilir.

belirsizzzzz

Aileden
msn i değiştirsen o şifreyi değiştiremez ifre değiştiriken msn ister on değiştirisi olur biter extraokk

belirsizzzzz

Aileden
ilkercengiz demiş ki:
anlamadım ama soal yinede :)
sonucda gizli soru ve cevap degismiyor demek... saol
senin değiştirebilceğin şeyler
@msn
@şifre
şifre değiştirmek için gerekli olanlar
@ıd
@msn
@gizli soru & cevap
yani sen çarı alınca ne olacak msn i değiştirceksin oda tekrar şifrei değiştirmesi için msn gerekli olacak bunuda bilmediği için tekrar şifreyi değiştiremeyecek extraokk

öncelikle selam ben acc mi e-mail verifcation ile korumaya almısıtım. emaile gönderilen verification code ile şifre değişiriliyor. ama artık çok zorlanıyorum . ve charı yakında satcam . alacak adam kaldır verificationu diyor. yapamıorum. nasıl kaldıracam çok teşükkürler......

Tüm yapıcaklarınız ve yapabiliceklerinizi yarın resimli bir şekilde anlatıcam extraokk

ben siteye giriyorum login oluyorum bnm karşıma e-mail we nick name yazan bi yer çıkıyor şifremi değiştirmek istiyorum gizlimi fln herşeyimi doğru yazdığıma eminim ama bana bi hata weriyor nasıl yapıcam siteye bi kere login olduumda bi tek sayfa açılıo sürekli...

ya ben bu silkroadın sitesindeyken sifre deistirme deistiriodum yine aynı ayarlarla yani maille falan deistirmee kalktım hata verdi bi arada ben maili deistirmistim bu joymax şeysi geldikten sonra nie hata verio silkroadnetten manage accounttan maile bakıorm ama olmuo hatta gisli sorumda silkrocker dı olmuo neden ki

Yukarı Alt