SleepWalkeR

Tanınıyorum
bu aralar oyunda niye bu kadar lag var? oyun o kadar dolu ki hiçbir şekilde oyuna giremiyorum. zaten pre yok. serverlist ten server durumlarını kontrol ediyorum, bazen 3025 kişiye çıkıyo max kapasite. bu aralarki durum niye böyle? neden bu kadar dandikleşti bu oyun? hem serverlerin rezil hali, hem silkroad resmi sayfası açıkları yüzünden hacklenen o kadar kişi. ne olacak bu silkroadın hali???

Girmeyi saLLa ama gerçekten aşırı derece lag var hemde çok kötü oynanmaz halde bot bile şaşırıyor çok kötü bi şi yapmaları lazım böle olmaz :?!!!

SleepWalkeR

Tanınıyorum
TurkHero demiş ki:
Girmeyi saLLa ama gerçekten aşırı derece lag var hemde çok kötü oynanmaz halde bot bile şaşırıyor çok kötü bi şi yapmaları lazım böle olmaz :?!!!
oyuna girerken cannot connect due to server traffic yazısı bile gelmiyorki, durduk yerde fail veriyo, c9..

HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
o ayrı bi dert ben şunu anlamıyorum geri zekalı diyorum o hay max artık server kapasiteleri 3000 zorluyo işde be salak adamlar yükseltin kapasiteyi azcık rahatlasın nası bi işse millet yemiyo içmiyo sro oynuyo onu geçdim zaten 3000 kotada 1000 tanesi şu para botcuları dw ht ve janganda vs banlasınlar temizlik yapsınlar... full oturuyo namussuzlar :mrgreen:

Evet şuan itibarile ile girilmiyor girilse bile oynanmıyor donuyor 20 saniye falan ne bu ya:S

Yukarı Alt