ama şöyle bişi var eğer bu işe bir son vermezseler bunu sonsuz kere yapabilirsin birde yan çar açmanın sınırı vardı galiba 4-5 tane çar oluyor bi acc de

WaTCHMaN demiş ki:
ama şöyle bişi var eğer bu işe bir son vermezseler bunu sonsuz kere yapabilirsin birde yan çar açmanın sınırı vardı galiba 4-5 tane çar oluyor bi acc de

5. ve 6. maddeyi tekrar oku :thumbsup:

yok ben 1 seferde açabileceğimiz sınırı kastetmiştim eğer joymax bunu şimdilik bir event olarak yapıyorda veriyorsa bilemem inş daha sonrada bu böyle gider :) pet sıkıntısı olmaz

Kontrollerde bu farkedilir ve silk almadığınız anlaşılırsa süresiz ban alabilirsiniz bende karakterleri açın ama silmeyin

ohoooo ona bakarsan parayla guild açanlar var, bazen buga giriyor itemler para geliyormuş. normal silkroadda 1 sene süreli petler var yani kısacası bişi olmaz. ha olursa

atın ölümü arpadan olsun :D

Takımı
Besiktas
İstediğiniz kadar kasın pet alın sro r şuan deneme amaçlı açık.Siz deneyip gm lere iyi yanını kötü yanını bildirin diye.1ay sonra kapanıp silinecek çarlara sınırsız pet alsanız nolur ^^

hiç bir karakter veya herhangi başka birşey silinmeyecek :)

petler silinebilir mi? belki petler silinir ama sonuçta biz yaptım olursa olur olmazsa olmaz kaybedecek birşeyimiz yok. fakat petlerin de silineceğini sanmıyorum

arkadaşlar oyunda bu saatten sonra hiçbirşey silinmeyecek tamamen oyun bundan ibarek +sı olur belki ama - hiç bir zaman olmaz. açık beta sürümü demek oyundaki açıkların düzeltilecegi fakat oyunun bu beta üzerinden devam edecegi anlamına gelir. herkese iyi kasmalar kasmamazlık veya +ları kullanmamazlık yapmayın :wink1:

Yukarı Alt