Silkroad R-OBT de herkes 1 lwl olarakmı başlıycak yoksa şu anda oynadıgımız silkroad daki charlarımızda dewammı edicez ?

Konuyu Yanlış yere açtıysam özür dilerim

Alakası olmayan derken? silkroad online da kulalnılan karakter ve haritalar kullanılcak. Silkroad online ın biraz gelişmişi.

yani silkroad online oynuyormuş gibi olacaksınız bu kadar büyütmeye gerek yok.

Exezoris demiş ki:
Alakası olmayan derken? silkroad online da kulalnılan karakter ve haritalar kullanılcak. Silkroad online ın biraz gelişmişi.

yani silkroad online oynuyormuş gibi olacaksınız bu kadar büyütmeye gerek yok.
Arkadaslar charlarının silineceğinden korkuyorlar galiba ondan alakası yok demeye çalısıyoruz

şu anda oynadığımızla alakası olmayan bir oyun olduğunu kim söyledi??? varsa böyle bi kanıt ortaya atın
silkroad-r sadece şu anki oynadığımız oyunun yenilenmiş halidir ve aynı databaseyi kullanacaktır ve dolayısıyla şu anki oynadığımz çarlar silinmeyecektir sadece değişikliklerden etkiklenebilir
betaya girdiğiinizde size 120 lvl bir karakter verilir ve bu karakterler beta süresi dolduğu zaman silinecektir...
İyi forumlar

WaTCHMaN demiş ki:
şu anda oynadığımızla alakası olmayan bir oyun olduğunu kim söyledi??? varsa böyle bi kanıt ortaya atın
silkroad-r sadece şu anki oynadığımız oyunun yenilenmiş halidir ve aynı databaseyi kullanacaktır ve dolayısıyla şu anki oynadığımz çarlar silinmeyecektir sadece değişikliklerden etkiklenebilir
betaya girdiğiinizde size 120 lvl bir karakter verilir ve bu karakterler beta süresi dolduğu zaman silinecektir...
İyi forumlar
Yarın bu oyunun herkesde 120 lwl charlarla başlıycagını sanıyorsan,siteden okudugum kadarıyla yanılıyosun...Bahsettigimiz "alakasızlık" grafik,ırk,şehir v.s. tarzı bir alakasızlık değil sadece tekrar ediyorum ana siteden anladıgım kadarıyla,herkesin 0 lwldan baslayacagı ve gene ana sitede yazan değişikliklerin uygulanacagı bir silkroad.Yarın herşey açıklığa kavusur,burda yazdıklarımda padısah fermanı değil kimseyi yanıltmıs olmıyım

Takımı
Galatasaray
Oyun açık beta olarak açılacak bu yüzden charlar 1 lvlden başlayacak ve açık beta sonunda silinmeyecek.Daha önceki konularda Kapalı betasından bir kaç resim görmüştüm sadece sistem değişikliğinden ibaret olacak gibi görünüyor,bunun aksine grafiksel olarak bir değişiklik söz konusu değil sanıyorum.Aslında şuanki oyuna injekte edilebilecek özellikleri yeni bir oyun olarak açmanın mantığını hala anlamış değilim.

UncensoreD demiş ki:
Oyun açık beta olarak açılacak bu yüzden charlar 1 lvlden başlayacak ve açık beta sonunda silinmeyecek.Daha önceki konularda Kapalı betasından bir kaç resim görmüştüm sadece sistem değişikliğinden ibaret olacak gibi görünüyor,bunun aksine grafiksel olarak bir değişiklik söz konusu değil sanıyorum.Aslında şuanki oyuna injekte edilebilecek özellikleri yeni bir oyun olarak açmanın mantığını hala anlamış değilim.
Bazı charların güçlerinde kısıtlamalara gidileceği için haksızlık olmaması bakımından böle bir karar alındığını düşünuyorum

bu oyun şu anda oynadığımız silkroad dan bağımsız çalışacak anladığım kadarıyla. silkroadın 2nci versiyonu olarak düşünün şu anda oynadığımız silkroad farklı silkroad-R farklı. belki ikisini birden açabiliriz clientler farklı olduğundan :=))

The47

Bilgiliyim
Sakin olun.
Yeni serverlar yeni karakterler.
1lv olarak başlayacaksınız.
Aynı anda silkroad ve silkroad-R açılabilecek.
Karakterleriniz silinmeyecek.

Yukarı Alt