Arkadaslar herkese kolay gelsin öncelikle. Silkroad R de sp farmı 42e kadar ff oalrka yaptım fakat daha kolay sp kasmak icin "faded beads" bulmam gerekiyor ve onun icinde dimension pillar bulma sartım var o kadar aradım göremedim. Bir slotta 35+ yaratık kesince cıkıyor diye biliyorumda kac mob kesince cıkacagını veya cıkma sansının yüzde kac oldugunu bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Arkadasın vermis oldugu ergence gereksiz bilgi icin tebrik ediyorum. Bilgisi olan akradasların cevaplarını bekliyorum

slottan cıkmıyor dimensiondan cıkıyor fakat dimension pillar 35+ yaratıkları uzun süre kesince yakın bir yerde cıkıyor diye hatırlıyorum nasıl cıkacagını veya ne ihtimalle cıakcaıgnı bilmiyorum hele silkroad r de oranı düsürmüs olabilirler diye düsünüyorum zira dün samarkand ta hotanda turladım durdum göre göre 2 tane dimension pillar gördüm birisinden 55 lvl envyler cıkıp kafa attılar :D digeride 40 lvl envyler kestim gectim

Takımı
Besiktas
Onun zaman aralığını ve çıkma yüzdesinin kaç olduğunu bilen birinin çıkacağını sanmıyorum hacım sen en iyisi pes etmeden slotta kasmaya devam et elbet çıkar birgün :)

500 tane falan mob kestim yine tık yok sonra konuyu actım belki bilen birisi olur diyede GM olması lazım adamın onun icin :D:D sırf zevk icin yıllar sonra tekrar basladım o yüzden elle kasıyorum bot olsa işim daha kolay olurduda gerek yok bota :). en iyisi hotanda sag solda turlamak elbet bi iki tane denk gelir :D

Yukarı Alt