1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad r Dimensiol pillar?

1. xmouse

xmouse Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar herkese kolay gelsin öncelikle. Silkroad R de sp farmı 42e kadar ff oalrka yaptım fakat daha kolay sp kasmak icin "faded beads" bulmam gerekiyor ve onun icinde dimension pillar bulma sartım var o kadar aradım göremedim. Bir slotta 35+ yaratık kesince cıkıyor diye biliyorumda kac mob kesince cıkacagını veya cıkma sansının yüzde kac oldugunu bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

2. 2447

2447 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Adam sro oynuyor beyler dağılın :olucem:

3. xmouse

xmouse Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasın vermis oldugu ergence gereksiz bilgi icin tebrik ediyorum. Bilgisi olan akradasların cevaplarını bekliyorum

4. Apprehension

Apprehension Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    slotta çıkıyormuymuş bilmiyodum harbi -ben sadece dimension da çıkıyo diye biliyorum

5. xmouse

xmouse Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slottan cıkmıyor dimensiondan cıkıyor fakat dimension pillar 35+ yaratıkları uzun süre kesince yakın bir yerde cıkıyor diye hatırlıyorum nasıl cıkacagını veya ne ihtimalle cıakcaıgnı bilmiyorum hele silkroad r de oranı düsürmüs olabilirler diye düsünüyorum zira dün samarkand ta hotanda turladım durdum göre göre 2 tane dimension pillar gördüm birisinden 55 lvl envyler cıkıp kafa attılar :D digeride 40 lvl envyler kestim gectim

6. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Onun zaman aralığını ve çıkma yüzdesinin kaç olduğunu bilen birinin çıkacağını sanmıyorum hacım sen en iyisi pes etmeden slotta kasmaya devam et elbet çıkar birgün :)

7. xmouse

xmouse Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    500 tane falan mob kestim yine tık yok sonra konuyu actım belki bilen birisi olur diyede GM olması lazım adamın onun icin :D:D sırf zevk icin yıllar sonra tekrar basladım o yüzden elle kasıyorum bot olsa işim daha kolay olurduda gerek yok bota :). en iyisi hotanda sag solda turlamak elbet bi iki tane denk gelir :D