SleepWalkeR

Tanınıyorum
Arama yaptım araştırdım silkroadın private serverleri varmış. fakat şu an online olan lwl kasması kolay, karakter yapılandırmalarını deneyebileceğim bir server varmı?
halen araştırıyorum bulursam yazıcam fakat sizde biliyorsanız duyduysanız yazın lütfen.

bende öyle birsey duymustum ama birazcicik bilgim var

rev6.com´un forumunda bir tane server create silkroad felan yaziyodu
fazla bilgim de yok malesef bildigim bu kadar :)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ben bişey anlamadım biraz konuyu açarmısınız...

SleepWalkeR

Tanınıyorum
teknoby demiş ki:
Ben bişey anlamadım biraz konuyu açarmısınız...
oyun dosyaları ile kendi bilgisayarımızdan gmlik yapıp kendi serverimizi kurabiliyoruz. mesela bizim yaptığımız serverin adı x olsun. x serverinin sunucusu bizim bilgisayarımız oluyor. oyuncular bizim bilgisayarımıza bağlanıp bizim koyduğuuz kurallar içinde oyunu oynuyor.
örneğin: 80 lwl olmak için 50k exp kasmanız gerekiyor. 1 yaratıktan 1000 sp geliyor ... gibi ayarlamaları kendimiz yapıp oyunumuzu kendimiz yönetiyoruz.

ama biraz daha araştırdım silkroad kendi dosyalarının kullanımına izin vermediği için private serverler şu an için yapılamazmış ne kadar doğru bilmiyorum. yinede banada mantıklı geldi. ama varsa bi bildiğiniz lütfen yazın, çünkü silkroad için private servere ihtiyaç çok.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ben anladım ama o iş sakat bikere yapması sor sonrada yaptık diyelim yakalandıkmı sro hayatımızı söndürürler :mrgreen:

yanlıs hatırlamıyorsam 2006 da sro ılk basladı donemler de vardı hatta paraylada satıyorlarda 10 bın dolara fılan mesela herkezın bıldı su 64+255 lvl sosun shield videsu unludur o bir private server urunudur ama suan 100 bın dolar versenız genede artık vermez diye yazanlar olmusdu ama son durumne bılgım yok acıkcası

Yukarı Alt