Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Private server tanıtımı için extraloob'ta iki bölüm bulunmaktadır ve her iki bölümde de tanıtım yapmak ücretsiz olup aralarında belirli farklar vardır ;

Bu bölümlerin birincisi "özel" bölümdür ve sadece web sitesine logo koyan server sahipleri burada tanıtım yapabilir. Daha temiz bir bölümdür ve bu üyelerin renkli rütbeleri olduğu için tanıtımları daha çok dikkat çeker. Bunun yanı sıra normal bölüm , özel bölümün altında bulunur yani normal bölümde ki tanıtımların görülmesi daha zordur. Özel bölüm ise hemen anasayfa dan ulaşılabilir.

Özel bölümde tanıtım yapmak ve daha çok bilgiye ulaşmak için
buraya tıklayabilirsiniz.

İkinci bölüm ise özel olmayan bölümdür , burada herkes tanıtım yapabilir lakin forumda 5 mesajının olması gerekmektedir. Yani forumda ki konulara 5 adet yorum yapmış olması gerekiyor.

Bu yorum sayısına sahip olan üyeler burada konu açabilir , bu yorum sayısına ulaşmak için anlamsız mesajlar yazan üyeler banlanır ve tanıtım yapması yasaklanır.

5 yorum sayısına ulaştığınızda normal bölümde yeni konu açma butonu görünür hale gelir ve konunuzu açabilirsiniz.

Özel Bölüm | Normal Bölüm

Herhangi bir yeri anlamadıysanız yada sorun yaşıyorsanız , aşağıda ki yönergeleri uygulayarak bizimle facebook sayfamız üzerinden iletişime geçip yardım talep edebilirsiniz ;
Extraloob facebook sayfası üzerinden iletişime geçme bilgileri için tıklayın.

Son düzenleme:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt