Valla Server Güzel 22 Lvl Oldum Yanlız Botu Çalıştıramadım Bozukmu Yoksa Benmi Beceremedim Acaba :mrgreen:

Bu botun ayarlarınının türkçesini verebilirmisiniz herşey ingilizce bişey anlanmıyo biler varsa verirse sevinirim herkese iyi forumlar

_ErseL_ demiş ki:
numberone17 demiş ki:
Bu botun ayarlarınının türkçesini verebilirmisiniz herşey ingilizce bişey anlanmıyo biler varsa verirse sevinirim herkese iyi forumlar
ztn olabilcek ayarlar ayarlı sen skilleri ayarlaman lasım onlarda çince anlaşılmıo deneye deneye yapcan f6 bot start f8 bot stop Cool
Kardeş Bu Bot Vistada Çalışmama Gibi Bir OLayı Varmı Bende Çalışmıyorda Rolling Eyes

slm arkadaşlar sitemızde kı ılgılı arkadaşlardan bılgı almak ıstıym şu an private serverından accont almak ıstıyorum site gozukmuyor ne yapabılırım...

beyler benim prob nickle ilgili
indirdim kurdum ing pk2 yi yaptım ing ce yazamıorum
sabit topicdeki yöntemi yapamıorum çünkü onun için xp cd lazm yok bende :lol:

bunun dışında ing ce nick yazmak için başka yol varmı Question

oyunu ingilizce yapamıyorum linki kopyalayıp yapmaya çalışıyorum ama link acılmıyor neler yapmam gerekıyor?

accont alınyor yha saat sabahın 6 sı şu saate kadar uyumadım :S alınmıyor ama uyuz oldum oradakı linke tıklıyorum acılmıyor hata verıyorr off Sad

bende de Nod32 cLienti trojan oLarak görüp siLdi.. Oyunu tekrar yükledim gene sro_client geLmiyor..
ßiri sro_cLient dosyasını uPLoad edebiLir mi :)

konunun başında var
General_Blader demiş ki:
bende de Nod32 cLienti trojan oLarak görüp siLdi.. Oyunu tekrar yükledim gene sro_client geLmiyor..

General_Blader demiş ki:

sağ alttan nod32 ye gir ordan setup tan advanced moda tıkla sora tools dan karantinaya git ordan exe yi tıkla restore de geri gelir

banada aynısı olmuştu :lol:

saat kaçda accont alma başladı 6:20 geceye kadar bekeldım yok of yha bu kadar olmaz...

Yukarı Alt