bu zaten yeni bir video adamlar almış pandorayı saklamışlar ne varki bizde 7 gün önce neptünede bastık :D

bunlar onceden jewel boxdan cıkardı ayrıca jewel boxlardan su an cok degerlı olan job ıtemlerı cıkmaktaydı.. monster scrool ve pandora's box lv ve sp kasmak ıcın cok superdı ..bu canavarlardan global bile cıkıyordu :D

hani şeytan kesersin 100 tane moobdan şeytana tıklayamassın işte o kadar moob basardık charları bile göremezdik..moob dedigimde o ara serverde çok yüksek adamlar yoktu işte 64 level nukere 8 li partyde 5 tane monstar scroll bastıgın zaman ortalık fena karışıyodu...ara sıra bana bastırıyolardı.arkadaşlar içinde az yüksek ben vardım.50-54 lvl miydim neydim bi basıyodum heryer penon warrior oluyodu :xD 5x8 45 tane penon warrior strong :xD

şu anda 1 pandoraya 25 - 30 m veririm..100 lvl adama bastırırım gör ondan sonra muhabbeti önceleri ezük mooblar çıkacak yavaş yavaş yükselecek en son çıkan mobları kesmek çok zor olur heralde :D

böyle eventlar yapmaz zaten joymax anca saçma sapan şeyler. Oyunun canlanmaya ihtiyacı var bence...

Takımı
Besiktas
Benim Troy'daki çarda pandora varmı yokmu hatırlamıyorum ama flag fln hala duruyo.Salı günü checkden sonra girebilirsem foto ceker paylasırım eğer pandora varsa ki sanmıyorum ozmnlar hepsini basmısdık carım banlanınca troyu bırakmıstım.Hala car yerinde duruyosa dönecem eski günlerdeki gibi dostlarımın yanına :P

Yukarı Alt