Ben Sro oynarken annem bir şey söylüyor 5-10 dakka sonra geliyor Fişi çekiyor en son çektiginde Pc nin Takılı oldugu Prizi yerinden Söktü :P

Benim Annem Dedikleri

"Kalk Artık Pc Başından Kaç Saattir Oynuyorsun Bıkmadınmı Artık"
"Boş Adam İşi Bunlar Boş Büyüyüpte Bi Yerlere Gelemeyince Görürüm Ben Seni"
"Oyuna Yorcagın Kafanı Birazda Derslere Yorsan Güzel Olucak"
"Ahhhh ahhhh Bizim Zamanımızda Bilgisayarmı Vardı Televizyonmu Vardı Bitek Radyo Vardı Biz HEp Çalışırdık"

Gibi Sözlerde Bulunuyor Sonuç "Ders çalışıom Ancak CAnım Sıkılıo gene pc " :)

Maserati demiş ki:
Önceden Verildi baya eskimişti o konu :wink1:
Görmedim özür dilerim
OsmanGelincik benim babamda
"Emre ne anlıyosun canavara tıklıyon tuşa basıyon kendi kendine dalıyo oynama şu oyunu diyodu"
"Ve gece beni gene pc başında buluyodu Yat artık diyodu aradan 5 dakka geçiyo tekrar yat saati 02:00 etmiştim oda Film seyrediyordu"

invaders

Bilgiliyim
şu oyundan ne anlıyosun vb gidi lafları her sro yu açdıgımda duyuyoru martık alışdıgım için tınlamıyorum :lol: :lol:

babam diyor ki car bottayken
o kendi kendine canawar kesince sen ne zevk alıyorsun?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SilenTNoise demiş ki:
babam diyor ki car bottayken
o kendi kendine canawar kesince sen ne zevk alıyorsun?
:twisted: :mrgreen: :lol: :D

işte anlayışlı aile bireyi öpüyorum babanı bende böyle baba olacağım :P

bana arada şey diyorlar seninkini öldürüyorlar zuahahahaa yok ölmez o desemde hep aynı geyik :D

bana yemek yerken en az 4 Defa emre gel diyorlar geliyorum diyorum 2 dakka geçmeden bida emre gel xD dersler düzgün gelmesiN pc yi camdan atcam diyo bende diyom oh ne güzel yeni pc alırsın. gene ben kaarlı çıkıyom. :)

yeter artık kalk hadi bak okul baslıcak sen hala canavar kes dio annem babamda dio ki bn bu oyunun bu kdr uzun soluklu olduğunu bilsemizin vermezdim :mrgreen: bnde iş işten geçti diorum okul basladıında bırakırım diorum bırakıorum ama net cafelerde sürünüorum sonra :mrgreen:

2 sene önce tigerlarda oyunu keşfetmeye çalışırken görmüşlerdi, sonra yıllar geçtikçe o kaplanlı oyunumu oynuyorsun hala diyor annem..

Banada O oyunun amacı ne diyolar bende 90lv oluyon oyunu bitiriyon diyom [Legend 4 Gelene Kdr :P ] oyun bitince ne oluyo dediler bnde oyunda en yuksek seviyeler arasına giriyon dedim aman bosver napcan 90lv olupta diyolar :mrgreen:

genemi o adamı kosturuorsun aynı seylerden bıkmadınmı tak sigortaları indirior ^^

Annem : kak artık biraz ders çalış
Ben : hıı..
Annem : Alpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer kak dediiiim beni deli etme
Ben : hıı tamam bi dk derim (yarım saat geçer)
Annem : kak çabuk
Ben: öff
Fiş çekilir :mrgreen:

ben deilde bizim arkadaşın babası arki nin çarın başına geçmiş kasılırken (teker teker gelin lan ) diyomuş xD

Yukarı Alt