1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad Online'ın Sonu Mu Geliyor? Geldi mi?

1. Kamara_

Kamara_ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son zamanlarda satılmaya çalışılan karakter sayısı çok fazla. Silkroadda çok server var. Level up'dan ve canavarlara kimin daha çok vurduğundan başka bir şey kalmadı oyunda. 111 charlar 112 level charlar 150tl 200 tl 250 tl arası fiyatları değişiyor. Halbuki nova veya rare itemleri var.

Char fiyatları bu kadar düştü. Çünkü insanlar sıkıldı. Hep aynı şey. Haritalar bile aynı canavarlar bile aynı.

Oyunun bir fantezisi kalmadı. Her oyunun sonuçta bir amacı var bir hikayesi var. Silkroad hepsini yitirdi.

Şu andan ittibaren yeni oyunlar arayacağım. Evde zaman geçirebileceğim bir oyun. Strese girmeden keyif almak için bir oyun. Silkroad gibi ticaretten başka birşey olmayan bir oyun değil.

Karakter satılıyor. Kimisi siliniyor. Kimisi ise unutuluyor.

Silkroad Online sonu geldi arkadaşlar. Bu saatten sonra karakter alan boşa para vermiş olur, satan iyi yırtmış olur. Kassan kasılmaz. Sırf dandik uniqeleri kesmek için hiç kasılmaz.

Herkes bir baksın oyuna beyler. Benden bu kadar. Silkroad online artık bitmiştir.

2. xlorxlarge

xlorxlarge Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    herkes senin gibi düşünmüyor ben 3 senedir oynuyorum hala zevk alıyorum oyunu oyun gibi oynamasını bilene güzel bu oyun ticaret mekanı değil sro

3. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    silkroadı sırf job sistemi için oynuyodum yeni sistemi getrdiler oyundan bi soğudum 120 geliyo dediler bıraktım hayatımı silkroadda char kasmakla geçirmemek için.online oyun oynamıyorum artık normal oyunlar en güzeli bişey yapmak için uğraşmıyon zevk için oynuyon hem okulumda başlıyo 2,5 hafta sonra bırakmam çok iyi oldu benim için :)

4. Kamara_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyuna başladığım zaman son server VENİCE idi.

Aynen. hele 12 dg saçmalığı beni resmen soğuttu. aynı canavarları aynı haritalar noluyoruz? tüm amaç 2 3 tane unique kesmek için. başka amacı yok oyunun

5. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    online oyun oynayacak olsam aklımda var oyunlar da online oyunları hayatımdan attım :) en azından üni bitip bi işe girene kadar :uyku:

6. Braunx

Braunx   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    5,5 sene silkroad oynadım ticaretinide yaptım. okadar senenın sonunda para tuzagından başka bişi olmadıgını anladım biraz geç oldu ama neyse 2 senedir temizim sro oynamıyorum :mrgreen:
    şöyle bir düşünün 120 lvl bi char nekadar sürede kasılır ?
    aylık gideri nedir ?
    verdiği zevk değermi ?
    hayattan kaçırdıgınız onca zamana değermi ?

son baktıgımda 90 lvl bi char ortalama 7/24 bot ile 4-5 ay da kasılıyordu. 5 ay kendınızı eve hapsetmeye değermi ?
    kimisi için evet kimisi için hayır ama bence gereksiz sroda avrupa geldikten sonra pvp namına birşey kalmadı, şahsen bırakması biraz zor oldu çok oyun denedim en son aion da kaldım. sro orjinal serverda char fiyatları 300-400 ü geçmemekle beraber aion orjinal serverda char fiyatı 700-900 arası madem zevk almak ve ticareti ile ilgilenmek istiyorsunuz buyrun size alternatif :popcorn:

buda benım şahsi yorumum hayırlı akşamlar diliyorum.

7. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programmer , Web Designer
    Herkes aynı görüşte ama anlamak istemeyenler var :) Bunun asıl sebebi herşeyin bot olması. Player yokki arkadaş bota sal bırak oldu bu oyun artık. Doğru düzgün elle kasan yok. Ölü server oldu isro resmen herkes bot. Bu yüzden hayat hala privatelerde diyorum ben. Örneğin elite sro. Eu su var bildiğimiz isro eventlar falan herşeyi var. Server dolu ve bot sayısı az çünkü doğru düzgün bot yok gibi birşey. Trader sistemi eski sistem. PvP sistemi eski sistem herşey sronun eski hali gibi diyebilirim. O yüzden elitesro ve diğer private serverler daha cazip geliyor Herkese. Gerçi ben eu yuda sevmem bence swsro en güzel hali oyunun eu yok kasarsın ch charını kafanı dinlersin. Ama bi süre sonra yine sıkıntı geliyor. Şimdilik ben elitesro 5 e başladım vip serverı sevdiğim için yoksa bırakmıştım oyunu. Şimdi kafam rahat elite5 de takılıyorum herkesi beklerim :wink1: Peki burayı bırakınca ne mi olacak? Finish Silkroad.. Çünkü artık iyice baydı gerçekten.

8. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    çok haklısın bot olmasa belki de böyle olmazdı veya joymax botlara göz yummasa her tespit ettiği botu banlasa. yinede online oyun oynayacak vaktim yok okul sınavlar sosyal hayat bunlara zaman ayırmam gerek :) çünkü online oyunlar hiç bitmiyo sürekli yeni bir patch yeni level yeni birşeyler. bugüne kadar şu online oyun bitti/kapandı tarzında bir haber, makale hiç görmedim duymadım :)

9. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    PC Donanım teknik destek.
  10. Kamara_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aion online çok müthiş oyuna benziyor. bir çok videosunu izledim, sitesini ziyaret ettim fakat verilen para çok geliyor. Eğer o kadar pahalı bir oyun olmasaydı kesinlikle akşamları evde canım sıkılmazdı. Gerçekten mükemmel efekleri ve mükemmel bir dünyası var. Aion online oynayıp sevmeyen var mı bilemiyorum tabi ben sadece araştırma yaptım oyun hakkında. Daha güzel bir oyunda görmedim. Zaten silkroadda mause ile tıklayıp ilerlemek eskidi. o ilk online oyunlarda kaldı. Artık daha özgür hareket etmek için mause ile tıklama devri kapandı. Aion online da gördüğüm şey oydu. Havada ve karada belki suda da pvpler olsun çeşitli canavarlarla savaş olsun süper hareketler yapılabiliyor. Bilgisayara yüklediğiniz dövüş oyunları gibi kısacası.

Bakalım 2011-2012 ne gibi yenilikler getirecek online oyunlara

11. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    silkroadı oynamayalı 2 hafta oldu pc ye format attm indirmedim.Sıkıldım artk kendim char kasarken güzel oluyordu sonra ucuzdan yakaladığım 100+ charlar la oyunda yaplabilecek herseyi yaptım.indirmeyide düşknmüyorum zaten benimde okulum başlyo snava girecm bu sene :/ ama Aiona eve gidince bi baksam iyi olucak:)

12. Kamara_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dragon Nest adlı bir oyuna başladım. Anime tarzında fakat çok güzel. Skilleri çok iyi. Dövüş sıralarında etrafta ne var ne yok herşey yıkılıyor. Ayrıca dövüş sahnelerinin diğer güzel bir tarafı da atak aldığınız zaman geriye doğru uçuyorsunuz aynı şekilde cavanarlar için de geçerli ve çok iyi skilleri var. Ben oyuna warrior olara başladım savaşçı olarak yani. Silkroaddaki warrior gibi deği ltabiki. Warrior fakat 3 çeşit silah kullanabiliyor ve skiller her silah için ayrı oluyor. Örneğin elimde sword var skilleri kullanıyorum daha sonra yerden balyoz çıkıyor onu taktıpğım zaman skilleri kulandığım zaman sworda göre daha değişik atak yapıyor. Kısacası kendi zevkinize göre atak yapmanıza göre geliştirebilirsiniz.

En güzel taraf ise canavarları seçmiyorsunz. yerdeki itemi seçmiyorsnuz. canavar önünüzde veya yanınızda olması gerekiyor. yerdeki itemleri ise F tuşuyla rahatlıkla topluyorsunuz. Kasması hem seri hem item toplması seri hem de bolca item çıkıyor. Oynayanlardan daha hiç türk görmedim. Hep yabancı kişiler var. İlk defa böyle bir oyun gördüm ve tavsiye ederim

Not: 11 level oldum. 11 levele kadar hep görev yaptım belli bir yere kadar görev yapıyorsunuz sanırım. Ardından nomrla oyuna dönüyor tam olarak onu bilmiyorum. Fakat görevler ilerlemeli olduğundan sıkılmıyorsunuz. Belli bir konu üzerindne gidiyor. Çok değişik ve çok güzel.

Oyun ismi: Dragon Nest Sea

tavsiye ederim

13. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    tera. bu oyunun üzerine oyun tanımam. wowmuş sromuş hepsi fıs bana göre.ancak kore cep telefonundan aktivasyon istiyor ve P2P bir oyun.

14. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programmer , Web Designer
    Valla onu bunu bilmem ama ben gelecek 2 oyunu söleyim size.

1. Blade And Souls Dünya da MMO oyun bırakmayacak bir oyun. Zaten az çok görmüşsünüzdür.
    2. Vindictus. Dungeon şeklinde kasılınılan bir oyun bırakmayacak. Kesinlikle çok ilgi göreceği kesin.
    3. Cypher Online - Fps oyun bırakmayacak bir oyun. TPS - FPS karışımı ilginç ve harika bir oyun.

Bunun haricinde daha bir sürü var takip ettiğim c9 vs vs... Ama bunlar en yakın zamanda açılacak olanlar diğerlerin haberleri bile bulmak zor daha :)

15. invaders

invaders Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Silkroadın en zevkli zamanı 70-80 cap zamanıydı ah o zamanlar olsaydı. :roll:

16. ustameen

ustameen Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim bu oyundan en büyük keyif aldığım dönem Level Sınırı 70. thief suiti chardan çıkardığımı hatırlamıyorum. o zamanki hunter&thief maceralarını kaydetseydik film olurdu.

17. KimYooShin

KimYooShin Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkroadın sonu gelirse 2 güne islam çıkar kafanızı yormayın :D

18. Tafoo07

Tafoo07 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Eski job sistemi mukemmeldi silkroad ı silkroad yapandı. Katılıyorum

19. invasion

invasion Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    silkroad çoktan bitti.

20. The47

The47 Bilgiliyim olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    en yakın örnek benim evet belki en bagımlı oyunculardan biriydim sabah 8 gece 4-5 arası tamamıyla online takılırdım. her ay premium pet devil eksik olmazdı. zaten elimde tek karakter bulunmuyordu 4-5 karakter aynı anda açıktı hep. 3 karakterle aynı anda taxi yaptıgımı bilirim. elimden geçen goldun haddi hesabı olmazdı iyi dostlarım da oldu. ama buraya kadar. şuan oyunda pvpden başka bi amaç yok. varsa biri çıksın söylesin anlatsın bana. gidersin 500tl yatırırsın alırsın gold. dizersin sun set. al sana oyun. bu kadar basit işte. benim yıllarca verdigim emegin karşılıgı yok çünkü parası olan herşeyi alıyor.

peki şimdi ne oldu elimde ne varsa ölü fiyatına satıyorum. hiç yoktan iyidir mantıgıyla. girdigim falan yok orda duracagına elime üç beş kuruş bişeyler geçsin

iyi forumlar