1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad Online'i Kurtarin!

1. ofy_14

ofy_14 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    French Silkroad Online community 'in baslatti bir program dir bu. Turkceye ben tercumanlik yaptim.

Turkcesi; Burda Botlarle ilgili, oyuna girememeyle ilgili, bunun sacma oldugunu dusunen insanlar 2 3 seyler soluyo =) Google'in tercumanindan anlayabilirsiniz az cok.

Yapmaniz gereken.

Nasıl Posta Servisi kullanmak için:
    - lvl 20 bir karakterinizin olmasi.
    - The Silkroad Online resmi sitesine gidin: Silkroad
    - Giriş yapin.
    - Sol menüde, "Support"a tiklayin ve sonra "Contact Support". Bu Joymax Portal'e yönlendircek.
    - Alt'a bakin ve "Type Content" tiklayin. İçerik Türü "konulu" e-posta yazmaya başlamak için Clic.
    - Category: olarak "Genel" secin.
    - Address: "-" (ya da herhangi bir şey)
    - Server: Serverinizi secin
    - Title: "Help Request : Save Silkroad Online"
    - Character: Karakteriniz ismi.
    - Content: Asagadaki Ingilizce email'i gonderin.
    - Register'a tiklayin ve bitmistir.

Mesajin Turkcesi ne demek?

Ingilizce gondermeyi unutmayin!

Mesaj kısa ama net. Amaç, mümkün olduğunca fazla report gondermekdir.

Biliyorum burasi bir bot sitesi =) Burdakiler Bot lar dan faydalaniyo, ama hepimiz icimizden aslina Bot'larin yok olup ve asil gercek Silkroad Online'i oynamak istedimizi biliyoruz =) 2 dk kaniz alcak sey, bize buyuk fayda edebilir.

"Bu yardım talebi'nin gonderildigi diğer siteleri"
    - Silkroad Online Official Forum : Index > General Discussion Link (direk link yok)
    - Silkroad France (Link) Link
    - Silkroad Forums (Link) (Yakinda Geliyor)
    - Silkroad Addiction (Link) Link
    - MMO Site (Link) Link
    - Rev6 Forums (Link) Link
    - IGameLegit Forums (Link) Link

Yardiminiz ve ilginiz icin Tessekkur Ederim. Saolun ve iyi gunler :muck:

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Harikasın.Gerçekten çok gerekli.Oyunda bot vs olduğu için kısa bir ara verdim.Oyun toparlanana kadar yokum ! 8)

3. SuperNaturaL

SuperNaturaL Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Botterların en suçu var yahu :D.Bu oyun bot olmassa oynanmaz.

Ps:Goldbotları banlasınlar ama bize dokunmazlar inşallah :P

4. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Bot olmassa herkes party ile kasar ve oyunun gerçek tadını alır.

5. ofy_14

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol. Aynen bende. 4 Aydir Silkroad oynamiyorum bu yuzden. Joymax bir sey yapmali yoksa cok yakinda bu oyun tamamen olicek.

@SuperNatural. Bu oynun amaci 2 ayda lvl 100 olmak deil. lvl 100 olana kadar zevk almak ve oynun her zevkli Event'inden faydalanmak. CTF, Trading vs seyleri duzeltseler onlari yapmak da onemli. Guild Savaslari, Kale Savaslari vs. Bu oyun botsuz oynanmaz demeyin. Sizde gordunuz Venus'dekiler nasil oynun tadini cikartdiyo botsuz. Youtube'da Guardia'nin videolarini gorebilirsiniz.

Ilk lvl 80 bot kullanmayan, elle kasan "Legit" dedimiz birisiydi. ilk lvl 90 da legit birisi oldu. Ilk 3 Medusa'yi olduren de. Asil Silkroad boyle oynanir. Ama malesef Joymax bisey yapmadan, hic kimse boyle oynamaz. Silkroad artik bir oyun deil, business oldu. Yok bot satimlari, adam afk gidip 90 char kasip satmasi, sonra baska birisi alip gidip gold almasi. Oyun tek lafda kaldi. alım satım isyeri sanki.

6. ofy_14

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. Misproject

Misproject Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8)

8. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    No bot, no cry.
    Atın kardeşim botları ne gerek var? Herkes adam gibi kasılsın elle.

9. Optimus Prime

Optimus Prime Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :thumbsup:

10. haso10

haso10 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bencede oyunda Bot diye birsey olmasa daha guzel olur ...
    Herkez elinle kasar , partyler zevkli olur , muhabbet olur .

11. Buura

Buura Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    LoL tamam banladılar bütün bot kullananları kim kalıcak? Kim silk alıcak ? Çok saçma sadece goldbotları banlarlar o bile zor ^^

12. haso10

haso10 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Direkt butun bot kullananlari banlamicaklar..
    ilk olarak uyari yaparlar bundan sonra bot kullanmak yasaktir diye!
    kullani banlarlar !
    benim dusuncem eger tabi bole birsey olursa ama zannetmiyorum ^^

13. Buura

Buura Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam siz elinizle 100 lvle kasın sonra farmınızıda yapın :wink1: Belki 2 yıla biter

14. ofy_14

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam biz lvl 100'e kadar kasdigimiz 2 yilda, MESALA dielim 30,000 puan zevk alalim. Siz lvl 100'e 8 ayda kasin, ve 10 puan zevk alin.

Bu bir oyundur, ZEVK almak icin oynanilir. Ama senin gibiler bunu bir ticaret olarak goruyor ve tek amaciniz para yapmak. Para yapmak istiyorsaniz belki gidin ve kucuk bi kantin acin okulun kenarinda. Ama gelipde, Silkroad oynunu tadindan cikaripta, buraya gelip sacma sacma seyler yazmayin.

Siz 1 ay 24/7 ay prem + ticket kasip 1m sp aliyosaniz. Ayniseyi Legitler 1 ay gunde 3 saat 9 gap kasip, ticket +prem le 1m sp den FAZLA sp kasiyolar.

Guzel yorum ve guzel dusunlere tesekkur ederim. =) Doru yoldasiniz. Gonderdiniz mail'ler icinde tessekkur ederim. Iyi gunler =)

15. Optimus Prime

Optimus Prime Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :thumbsup:

16. Mr.LoNeLy

Mr.LoNeLy Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Biraz düşünüpte sro yu ikiye ayırsalar biri botlu sro biri normal has oyuncular Legitler olsa 2 farklı sro Eed hayalperest bir düşünce ama kendilerini sıksalar yaparlar bence :mrgreen: :mrgreen:
    Bu teknolojiyle okadarcık şeyide yaparlar aslında he ?? :beer:

17. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Madem kasmaktan çok zevk alıyorsun sana benim charları vereyim bütün gün otur kas :? Bu oyundur evet zevk almak için oynanır , ama oyunun her yerinden zevk alacaksın diye bir şey yok . Bu oyununda pvp'si zevkli kasması zevksiz , hiç gördünüz mü elle kasıp 100 level'a getirip bir kere bile pvp yapmadan bırakıp diğer chara geçen ?

Bu şuna benziyor , ben portakalı seviyorum diyorsam kabuğuyla sevmiyorum heralde . Kabuğunu soyuyorum içini yiyorum :wink1:

Bu oyun bot kullanımına göre ayarlanmıştır. Botsuz oynamak isteyenler , genelde para vermek istemeyenlerdir , joymax'ta bunu bilir ve asla böyle bir işe girişmez :uyku:

18. ofy_14

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1) 6 Aydir Silkroad oynamiyorum =) Tek forumlara felan giriyom, 5 dk mi aliyo.

2) Afedersin ama, madem bu oyunda kasmayi sevmiyosan git baska bi oyna. WoW'da lvl 20 ken asiri zengin olabliyomussun. lvl 80 ne 8 gunde plvl oluyomus. Parada vermeye raziysan git oraya.

Pvp diyosun. Sen char'ini ogrenmeden nasil pvp yapmayi dusunuyosun? Hersey 1 vs 1 mi? Party'ile kassan Fortress ve Guild War'lerde gorursun charina aliskan olmanin faydalarini.

Turklere cahil diyolar, savunduk. Turkler destek vermez dediler, karsi geldik. Yoksa benmi yanlis yaptim? Herhalde ogle. Gelmezmis hayir senin gibilerden.

Ve o Portokal ornegine karsligim.

Mesela cekirdek citliceksin. Naparsin, alirsin karsina 10,000 cekirdek =) Tek tek cignersin hepsini agizinda, yarim saat'te bitirirsin ve doyarsin, zevk alirsin. Simdi, o cekirdeklerin kabugu olmasa? 10,000 tane kabuksuz cekirdek olsa orda. Sence onu yemesi kac dakka surer? 1 dk? Yarim dakka? Hic zevkli bile olmaz.

Cekirdek yemede; onun kabunu soymasida, icini yemeside onemli. Sen kabunu baskasina soydurup (bu durumda bir programa) icini yesen ne zevk'i kalir?

Azcik degisik bir perspektif'le baksaniz, anlarsiniz.

ve unutmayin ki bu oyun'un zevki lvl 100 olduktak sonra deil, lvl 100'e kadar gecen vakittedir.

19. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Yahu sanamı soracağım ne oynayacağımı ? Belki wow sevmiyorum ben ?
    Dikkatini çekerim en iyi chara sahip olanlar en iyi yapılandırmayı yapanlar ve pvp'nin en iyileri botterlar :wink1:

Cahillikle nasıl bağdaştırdın bu olayı hiç bir anlam veremedim açıkçası ,, cahillik ve bot kullanıcılığı ?

Garip bir karşılık olmuş açıkçası , tabiki içini yesem zevk alırım sonuçta kabuğu soymaktaki amacın çekirdeğe ulaşmaktır. Yani önemli olan çekirdeğin kendisidir. Kabuk hiç olmasa oturur hiç uğraşmadan 10 tane yiyeceğin yerde 10.000 tane yersin :wink1:

Tekrarlıyorum vereyim 1 lvl'den charlar otur evinde bütün gün oyna kas zevk al . Sonra 100 level'a gelince bana ver , ben oynayayım ondan sonra sana yeni bir char açar veririm yine kasarsın .

20. ofy_14

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kemalist, madem destek etmiyosun, ve bu oynu boklar, pardon botlar'la oynamak istiyosan, git oyna.

En iyi pvp'de botlar mi xD Gel bakalim Venus'e de asil pvp neymis gor. Sen hic herhalde legit vs bot War gormedin. Hic Samarkan'deki pvp tecavuzlerini gormedin.

Ama neyse, Fre3sTyLe, AnatoliaFire, UnderTaker, HeYeCaN_YoK, ve haso10 'ya destekleri icin Tessekkur ederim. Herkez sizin gibi dusunse bu dunya cok daha guzel bir yer olur. Insh bir mail en azindan gondermissinizdir =)

ve Kemalist'e, insh bir gun anlayacaksinki yaptigin isin yanlis oldugunu ^-^. Sanada AFK olup bottunun char kasmasina bol sanslar, ama sunu bilki, o char'da ne kazanirsan, senin hakkin deildir. Bileginin gucu, anlinin teriyle kazanilmis bisey deildir. Biliyorum bu bir oyun diceksiniz ama, bu dunyada sende olan herseyi SEN hak etmelisiniz. Senin programin deil.