Takımı
Galatasaray
Silkroad Online Returns to Europe on January 24th, 2017

Hello, this is Silkroad Online.

Joymax is preparing 2 big issues to make better game play.

First one is server migration and second one is new server in Europe.
Server migration will be announced in detail soon.

New server, “Aeolus”, is going to be opened in Europe on January 24th, 2017.

Especially, Silkroad Online will be with JC Planet from that time(Channeling service with JC Planet).

You may feel more comfortable conditions in the new server.

Opening Time:

- 18:00 of January 24th, 2017 (Joymax Standard Time)

[Specialties in the New Server]
1. Max Level
- Max level is Lv.90 in the beginning. (China and Europe will be opened at the same time)

2. Fatigue System

★ Fatigue system in order to make better game conditions and prevent Bot.
★ Detail of Fatigue System

[New Server]

- Basic : By 5hours accumulated play time in a day (No Penalty) -> 5~8hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)
-> After 8hours accumulated play time in a day (0% of EXP. No Quest & Acquisition) -> Kick out after 10 minutes

- VIP and above : By 5hours accumulated play time in a day (No Penalty) -> 5~8hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)
-> After 8hours accumulated play time in a day (0% of EXP. No Quest & Acquisition) -> Kick out (X)

※ Fatigue will be counted when you log in and the accumulated play time will be reset on every 00:00.
※ Fatigue is applied to account base.(Not character base). If you play in many servers with same account, accumulated play time will be calculated into the account.
※ But when you play in original servers and new server, fatigue system will be applied by rule of server policy (Original server and new server).

[Event]
1. Collect Letter Event (New Server Only)
- Period : January 24th, 2017(After maintenance) - February 7nd, 2017 (Before maintenance) (for 2 weeks)
- Collect T, H, A, N, K and S and exchange great items.

Thanks.

Türkçe;

Avrupa'ya dönüş 24 Ocak 2017.

Kısaca anlatmak gerekirse Joymax büyük sorun olarak gördüğü sunucuları Avrupa'ya taşıyor . Ayrıca 90 cap Ephesus sunucusuna benzeyen bir server açacaklar.

Kaynak: www.joymax.com

Son düzenleme:
Arkadaşlar eğer bot kalkıcaksa ve avrupa sunucusu geliyorsa bu oyunu oynarız . Private serverları da kapatırız hepimiz geliriz yeniden başlarız bence. Sormak istediğim bi soru var yıllardır sro oynamıyorum yeniden bir ekip kuralımmı bana umut veriyor bu son açıklamalar eğer sizde aynı şeyi düşünüyorsanız bir discord grubu kurup oynamaya başlayabiliriz botsuz bir şekilde . Eski günlerdeki gibi ?

VaLe

.
Valla birisi ne olduğunu açıklarsa sevinirim hiç bir şey anlamadim

Takımı
Galatasaray
Valla birisi ne olduğunu açıklarsa sevinirim hiç bir şey anlamadim
Şuan 'Ephesus' hariç diğer sunucuların hepsi bildiğim kadarıyla Kore de bulunuyor bu da bazı teknik aksaklıklara sebep oluyor bu yüzden sunucuların hepsini Avrupa'ya taşıyacaklar.Onun dışında 'Ephesus'un 90 capına benzeyen bir server daha açacaklar ismi 'Aeolous'.

Arkadaşlar eğer bot kalkıcaksa ve avrupa sunucusu geliyorsa bu oyunu oynarız . Private serverları da kapatırız hepimiz geliriz yeniden başlarız bence. Sormak istediğim bi soru var yıllardır sro oynamıyorum yeniden bir ekip kuralımmı bana umut veriyor bu son açıklamalar eğer sizde aynı şeyi düşünüyorsanız bir discord grubu kurup oynamaya başlayabiliriz botsuz bir şekilde . Eski günlerdeki gibi ?
Botsuz bu oyun oynanmaz..

Takımı
Galatasaray
Kore'deki sunucuları avrupaya taşıyacaklarını sanmıyorum.. server migration demişler ama sanki avrupaya taşımakla uğraşmazlar gibi

Acaba benim gibi kaç kişi Eu Character olmasa başlayabilirdim diye düşünüyor ^^
Özlemedim değil yani hele şu 8 saatten sonra exp gelmeme olayı tamamen aktiviteye dökerdi işi :( 7/24 bottan bir nebze olsun kurtulma sebebi.

Takımı
Galatasaray
Özlemedim değil yani hele şu 8 saatten sonra exp gelmeme olayı tamamen aktiviteye dökerdi işi :( 7/24 bottan bir nebze olsun kurtulma sebebi.
Joymax bu saatten sonra sadece ch yapacağını düşünmüyorum adamlar geçmişe dönmek istemiyor galiba yeni sistemler üretme peşindeler.

Düşünsenize eski 80 capın günlük max 8 saat exp gelen halini :( Joymax neden düşünemiyor beyinlerini mi bağışlamışlar acaba...

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Tüm sunucular Avrupa' ya tanışırsa güzel olur onun haricinde yeni açılacak sunucu için çok ümitlenmemek lazım Ephesus sunucusu da aynı şekilde açıldı fakat şuan oyuncu kalmadı diyebilirim. Herkes satmaya çalışıyor :)

Takımı
Galatasaray
para verenler 8 saatten fazla exp alıyor. ne anladım bu işten :D

- VIP and above : By 5hours accumulated play time in a day (No Penalty) -> 5~8hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)
-> After 8hours accumulated play time in a day (0% of EXP. No Quest & Acquisition) -> Kick out (X)

8 saatteb sonra yok diyor ? :D

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Oyunda bir gün içerisinde 8 saat geçirdikten sonra hiçbir şekilde exp alamıyorsunuz ve görev alıp veremiyorsunuz. Süreniz bittikten 10 dakika sonra oyundan atılıyorsunuz tekrar girdiğinizde 10 dakika daha oyunda kalabiliyorsunuz.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce

[JC Planet üyelerine özel fayda]
- Yeni sunucuda Jc Planet üyeliği ile oynarsanız özel hediyelerden yararlanabileceksiniz.
- 1 ~ 9dg arası SUN silahlar ve 100k Skill Point.
- Item Mall' dan her satın aldığınız itemin %5 ini M-Coin olarak geri alacaksınız. Aldığınız M-Coinler ile item malldan alışveriş yapabilirsiniz.

Takımı
Galatasaray

- Yeni sunucuda Jc Planet üyeliği ile oynarsanız özel hediyelerden yararlanabileceksiniz.
- Item Mall' dan her satın aldığınız itemin %5 ini M-Coin olarak geri alacaksınız. Aldığınız M-Coinler ile item malldan alışveriş yapabilirsiniz.
Welcome to Ephesus

O zaman karakter giriş ekranı değişecek mi Isro nun? ID yerine e mail mi yazacağız? Çünkü JC planet id vermiyor diye biliyorum e mail le giriyoruz oyuna. Ben zeus serverinde oynamıştım en son çok uzak kaldım yanlış bişey söylediysem mazur görün.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
O zaman karakter giriş ekranı değişecek mi Isro nun? ID yerine e mail mi yazacağız? Çünkü JC planet id vermiyor diye biliyorum e mail le giriyoruz oyuna. Ben zeus serverinde oynamıştım en son çok uzak kaldım yanlış bişey söylediysem mazur görün.
Şuan Silkroad-R' de olduğu gibi ister JC Planet üyeliğinizi kullanıp email ile giriş yapacaksınız isterseniz de joymax üyeliğini kullanıp id ile giriş yapacaksınız.

Yukarı Alt