A

Anonymous

Guest

SilkroadOnline nin yeni Serverinin ismi belli oldu
Argos

Argos:Zeus ile niobe’nin oğlu.
– Yunan mitolojisinde 100 gözlü canavar argos panoptis (yunanca Άργος Πανόπτης), yunan mitolojisinde nemf io’nun kardeşi, yüz gözlü bir canavardır. Panoptis sıfatı herşeyi gören anlamını taşır ve etkin bir gözetmen olduğunu gösterir, zira uykudayken bile birkaç gözü açık kalır . Argos hera’nın hizmetçisiydi. Olimpos tanrılarının yanına kabulü ehidna adlı canavarı öldürmesiyle gerçekleşmiştir. Hera tarafından verilen son görevi ise, beyaz bir ineği zeus’un erişiminden korumasıdır. Ancak hera aslında o ineğin zeus’un sayısız sevgililerinden biri olan io olduğundan haberdardır. İo’yu kurtarmak için, zeus hermes’i yollar, ve o da sıkıcı öyküler ile argos’un tüm gözlerini uyuttuktan sonra onu öldürür. Hizmetçisinin anısına, hera argos’un yüz gözünü bir tavuskuşu kuyruğunda korur

SERVERİN MUHTEMEL GELİŞ TARİHİ 02.08.2011 LEGEND 8 İLE BİRLİKTE

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yok görmedimde tarih felan vermemiş mod arkadaş. genelde ipucu verilir. zaten ben 16 karakter açıcam 32 karakter açıcak var nasıl sığacağız oraya bilmiyorum.

effsane_61 demiş ki:
yok görmedimde tarih felan vermemiş mod arkadaş. genelde ipucu verilir. zaten ben 16 karakter açıcam 32 karakter açıcak var nasıl sığacağız oraya bilmiyorum.
makara: makara:

teknoloji gelişince pclerde gelişti baya.artık herkes en az bi parti kuruyor.

not:ne zaman geliyomuş.

Yukarı Alt