extraloob demiş ki:
Murderer77 demiş ki:
aral gölü kurudu gitti haberiniz yok :D

harbiden okudumda kurumuş garibim :twisted: :lol:
ruslarin komilerin yanlis tarim plani yuzuden gol kurudu daha da ustuen vozrojdenie die bi ada var aralda o golde toxic arastirmalar yapiyordu sovyetler sovyetler cokunce hersey orda kaldi gol kuruyuncada cogu zararli seyler insanlari zehirledi komilerin sacma sapan sistemi yuzunden koca bir gol kurudu golun kenarinda yasiyan insanlarda kanser oldular gitiler

sorma oyunda ne rahatlar ne rahatlar:D gıden her player ıcın yeni bir goldbot gelıyor zaten

extraloob demiş ki:
_ThE_END demiş ki:
ya şu bktan m2 y le sroyu karşılaştrmayn velet misinz.

konuşmalarınız kibar olsun kuzum burası birazcık farklıdır :muck:
hacı küfürlere dikkat ettiginiz kadar yayınlanan programlardaki virüslerede dikkat etseniz biras.virüstotal da taratılmş ve virüssüz olarak gösterilen programlarda birçok virüs bulunmaktadır.böle büyük sitede böle lamerlerin bulunması yazık..

Arkadaşlar bence Gmler oyunu rahatlamaya çalısıyor oyunu server doldurcak oynayanlar dagılıcak oraya buraya bu sebeple serverler boşalacak benim tahminim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_ThE_END demiş ki:
extraloob demiş ki:
_ThE_END demiş ki:
ya şu bktan m2 y le sroyu karşılaştrmayn velet misinz.

konuşmalarınız kibar olsun kuzum burası birazcık farklıdır :muck:
hacı küfürlere dikkat ettiginiz kadar yayınlanan programlardaki virüslerede dikkat etseniz biras.virüstotal da taratılmş ve virüssüz olarak gösterilen programlarda birçok virüs bulunmaktadır.böle büyük sitede böle lamerlerin bulunması yazık..

antivirüs programı var kuzum gidip satın alacaksınız ve sisteminizde dosyaları kendiniz taratacaksınız ne deniyor buna otokontrol herkes kendi kontrol mekanizmasını kuracak biz insanların hırlı mı hırsız mı olduğunu bilemeyiz ki oturupta 2.5 milyon mesaja tek tek bakıp içerisine dosya konulmuş mu konulmuşsa hangisinde virüs var hangisinde yok tek tek inidirip kurmamızı bekliyorsanız kusura bakmayın ben size 7 gün ban çakarım gider biraz kendinizi dinlersiniz.

@_ThE_END,
7 gün banlanmıştır.

GNR

rank8
Aral da ticari olarak bir atılım yapıyoruz 2 kisi suan sayısı belirli degil wizz/bard acıp 80 70 60 artık istege gore satıcaz simdiden hayırlı olsun herkese -.-

Bnce joymax en dorusunu yapıyoda size noluyor bilmiyorum yani joymaxe kızıyorsunuz ama size bi zararı yokki serverin 1 yıllık hasrete zaten 3 serverda az bir sürü kişi yeni sw bekliyordu açılınca doldu tabi inanın 5. de açılsa o sw playerla dolar taşar hemde diğer swler rahtlar bn troydayım artık eskisi kadar g bot gmrmüyorum ve swler artık hep boş oyunun içine edilmiyor daha rahat bir ortam oluşturulmay çalışılıyor.

Yukarı Alt