bjk190309 demiş ki:
Bide botlar banlancakmış makara: makara:
goldbotlar banlanmış mı ? rev6 girdim baktım server bomboş rsro başladığım için isroyu durumu bilmiyorum
isroda oynayanlar goldbotlar duruyo mu hala?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
daha bitmedi bence çünki websitelerinde dünya kupası sayfası açılmadı, ayrıca client açtığımda update yapmıyor bekleyeceğiz 14'e kadar sürer botlarda 18'e kadar gecikir off hareketli olacak bugün makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

25 MAYIS 2010 SILKROAD ONLINE UPDATE BİLGİLERİ

haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

1) Almanca dil desteği eklenmiştir.
2) Dünya kupası etkinliği eklenmiştir.
3) Magic Pop ürünleri güncellenmiştir.

Dünya Kupası Etkinliği :
2010 Küresel Futbol Festivali (Dünya Kupası)
Silkroad Online 2010 Global Soccer Festival adında bir etkinlik hazırladı.

Kazanacak Olan Ülkeyi Tahmin Et:Mayıs 25 2010~Haziran 8 2010 (2 Hafta,Silkroad Standart Yerel Zamanı)
Ülken için Tezahurat Etkinliği :Haziran 8 2010~Temmuz 13 2010(5 Hafta,Silkroad Yerel Zamanı)

Kazanacak Ülkeyi Tahmin Et
1. Yaratıkları sahada avla
2. Küresel Kupaları Biriktir
3. So-Ok ile konuşurken NPC de kazanan ülkeyi işaretle
4.Ödül etkinlkten sonra verilecektir. Bu yakında anons edilecektir.

Ödül
Experience/Skill Points Increase(30dak, 90dak, 120dak, verilecektir (gold time ,le kullanılabilir)

Ülken İçin Tezahurat Etkinliği
1. Cheering Hat Ticket inizi Accessory Shop dan alınız.
2.NPC So- Ok a gidiniz,size stoğundan Cheering Hat verecek.
3.Bol şans

1) SILKROAD ONLINE DÜNYA KUPASI ETKİNLİĞİ 22 Mayıs'ta duyurmuştuk.
2) SİLKROAD ONLİNE ALMANCA DİL DESTEĞİ GELİYOR 27 Nisan'da duyurmuştuk.

Server'lar açıldı, botlar güncellenmedi.

- Resim Silinmiş.

/ Update bende başladı bakalım yeni şapka gelmiş alıp hemen ss çekip siteye koymalıyım bekleyin beni kuzummmmmm makara: :starving: :santa: nese:

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
so-ok ile konuştum bu hatayı veriyor tahminime göre önce yaratık keseceğiz o bize dünya kupası verecek sonra so-ok'a gideceğiz ve ankete katılacağız ardından glocer shop'a gidip cheering hat ticket alacağız ve sonra so-ok'a bu ticket'ı verip bize dünya kupası şapkası verecek bunu giyip gezeceğiz olay budur diyorum :coffee:

:coffee: İYİCE SAÇMALAMAYA BAŞLADILAR SİLKROAD ONLİNE İPEK YOLU İLE İLGİLİ Bİ OYUN BU YAPTIKLARI Bİ SAÇMALIK ... :confused1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
servertime demiş ki:
:coffee: İYİCE SAÇMALAMAYA BAŞLADILAR SİLKROAD ONLİNE İPEK YOLU İLE İLGİLİ Bİ OYUN BU YAPTIKLARI Bİ SAÇMALIK ... :confused1:

kuzum olur mu öyle şey dünyanın en büyük spor organizasyonu bu ve sroyu 10milyon insan bilirken bunu 1 milyar insan biliyor :coffee:

extraloob demiş ki:
so-ok ile konuştum bu hatayı veriyor tahminime göre önce yaratık keseceğiz o bize dünya kupası verecek sonra so-ok'a gideceğiz ve ankete katılacağız ardından glocer shop'a gidip cheering hat ticket alacağız ve sonra so-ok'a bu ticket'ı verip bize dünya kupası şapkası verecek bunu giyip gezeceğiz olay budur diyorum :coffee:

Oyunda gördüğüme göre eski "jewel" gibi birşey çıkıyor oyuncuya ait.
Eskisinde her 1 tanesinden hediye veriyordu, sanırım bunda 50 tane'ye 1 şans veriyor Okan abi.
Anladığım bu. :coffee: :detective:

extraloob demiş ki:
servertime demiş ki:

kuzum olur mu öyle şey dünyanın en büyük spor organizasyonu bu ve sroyu 10milyon insan bilirken bunu 1 milyar insan biliyor :coffee:
Dünyanın en büyük spor organizasyonu ama bu sroda denemeleri saçma bir tarafta canavarlar bir tarafta spor maç BENCE güzel bi çalışma değil .. :!: :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet50 tanede 1 tane veriyor olabilir sbot çıksın deneyeceğim.

silkroadda bısıler degısmeye basladı artık guzel seyler yapmaya basladılar tekrardan yaz gelmeye basladıgı ıcın :thumbsup:

Yukarı Alt