arkadaslar yenı sıstem geldıgınde salı gunu sıfreyı deıstırıp joymax tan login olup msnıne baksaydınız dunde system duzeldıgınde o msn ile deistirseydınız hersey bu kadar basit.

pw sini unuttugum bi charım vardı o charı geri aldım ama şimdi geri gitti Bu ne iştir anlamıyom :S

Adiea demiş ki:
arkadaslar yenı sıstem geldıgınde salı gunu sıfreyı deıstırıp joymax tan login olup msnıne baksaydınız dunde system duzeldıgınde o msn ile deistirseydınız hersey bu kadar basit.
Aynen bro,öyle yapıp çharımı geri aldım :thumbsup:

anasını bacısını böyle oyunun 3 gün ortalıkta yoktuk hemen geri çalmış charı pis hırsız ebesine atlayım böyle oyunan bıraktım yeter artıkkkkkkk

SoullessLife demiş ki:
RubenDelta demiş ki:
rollback olmamalıydı haksızlık bu hiç adaletli olmadı...
bende olmasını beklemeyenlerdendim ancak cok magdur olan vardı bece iyi oldu giden %5-10 exp 5-10k sp olsun
Onu da zaten joymax kıvırıcak merak etmesin arkadaşlar haftaya %50 daha fazla exp, sp, ve gold daha fazla verilicek 8)

xPriSonBreaK demiş ki:
heliosta 3-5 tane düşük lvl 3-5 lvl kaybetti diye oyunun online playerlerı ( yüksek lvl ) charlarınımı kaybetsin ? sizin lvliniz geri gelir ama bunlar geri gelmez ben charımı geri aldım yaşasın jM ^^
Ben de tamımıyla Rollback olmasını isteyenlerdendım tabiki lakin şunu unutmamak lazım bu sorunu ortaya çıkaran da JM :wink1: :coffee:

Yukarı Alt