Bu paharoah mezarlığı felan ben bişey anlamadım bunlardan ya ne işe yarıyolar cidden :P
Eventler saçma ve bu dressi bende alabilirim ama kararsızım ne diyosunuz?

zamanında janganın önünde ezikleri toplayıp 3-5 m ödüllü aynı bufsız yarış yaptıryorduk bu ona benzemiş ama ödüller pek ezik olmuş bizde veririz okadarını verielmeyeck elde etmesi zor bişiler olsaydı açardık bi ezik :d

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Beatraax demiş ki:
Bu paharoah mezarlığı felan ben bişey anlamadım bunlardan ya ne işe yarıyolar cidden :P
Eventler saçma ve bu dressi bende alabilirim ama kararsızım ne diyosunuz?

paharaoh senin için değil büyük abilerin yani bizler için 8)

event ezikler için ödül olarak çok saçma söyleselerdi ben bile yapardım hatta site olarak daha da büyüğünü yapardık.

dress güzel alınabilir.

Canova

Bana dress ilk pek güzel gelmemişti ama şimdi gayet hoş görünüyo. warlock charıma süper olur gibi, belki ilerde alabilirim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ulak35 demiş ki:
Halloween Candy ne işe yarıyor bir bilgisi olan var mı?

mob keserken mi çıktı kırdırdınız mı bir ss görseydik daha net yardımcı olabilirdik.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ohannes acemi etkinliğinin 2. si mükemmelmiş. Aslında katılmak lazım. Şimdiden bota salsak 20 lvl e kadar tüm çöpleri toplatsak her lvl mob 'un ; GM başladı dediğinde bitti diye pm atıp alabiliriz 5 Pandora Box 'ı 8O

o şekerleri kırıyorsun bomba cıkıyor Drus bomb fln Karşı playere tıklayıp skill bardan basınca Ekranına Boya gibi deişik renkler yapışıyor :) ( Bu lanet İbot ne zmn cıkıcak (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Ohannes acemi etkinliğinin 2. si mükemmelmiş. Aslında katılmak lazım. Şimdiden bota salsak 20 lvl e kadar tüm çöpleri toplatsak her lvl mob 'un ; GM başladı dediğinde bitti diye pm atıp alabiliriz 5 Pandora Box 'ı 8O

ahahahaha newbie seni yer mi o Türk GM bunu sence :P

extraloob demiş ki:
ulak35 demiş ki:
Halloween Candy ne işe yarıyor bir bilgisi olan var mı?

mob keserken mi çıktı kırdırdınız mı bir ss görseydik daha net yardımcı olabilirdik.
mob keserken çıktı şu yeni mob dan ghost bilmemneden keserken daha doğrusu kesince :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Halloween Candy Cadılar Bayramı için yaratıkları kesince mob'lardan düşer ve bir oyuncuya attğınızda aşağıda ki görüntüler oyuncunun ekranında oluşur hangisini düşürdüyseniz o oluşur, sis-boya-örümcek ağı ve duman olarak 4 çeşidi vardır 8)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Premium Quest ticket ne işe yarıyor mesela normalde preium 3 saat veya plus lursa 5 saat veriyor bu saat dışında bunu alınca istediğin zaman yine devammı ettiriyor ona göre alalım ?

EliteTurk

Aileden
Bu update yi sevdim event olsun yeni dress ler olsun şu arkaya takılan raptor a benziyen ucundan ateş çıkan şeyden alıcam bi tane. :headbang:

Yukarı Alt