Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Caps_Num demiş ki:
Yaklaşık gm 10-15dakika önce duyuru yaptı aege serveri için hazır olmaları için ama 14:00geçmişti orasını anlayamadım

tamam duyuru geldiyse başlayacak işte GM ahalinin toplanmasını bekliyordur da onu kaale alan yoktur makara:

Yahu bu Ağustos - Ekim arası silk alanlara özel bir event vardı. Bugün sonuçların açıklanması ya da kupon dağıtılması gerekiyordu. Neden hiçbirşey olmadı bir bilgiliniz var mı arkadaşlar?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Beatraax demiş ki:
Yahu bu Ağustos - Ekim arası silk alanlara özel bir event vardı. Bugün sonuçların açıklanması ya da kupon dağıtılması gerekiyordu. Neden hiçbirşey olmadı bir bilgiliniz var mı arkadaşlar?

19-26 Ekim'de ödüller açıklanıp dağıtılacakmış.

EliteTurk

Aileden
Event filan gayet güzelde oyuna girişteki açılış panelindeki kore bayrağıda neyin nesi neden koyma gereği duymuşlarki :think:

Ps:İşi Koreliler yapıyor Amerika sunucu ee adamlar bu kadarda milliyetci olduğumuzu gösterelimmi diyor sebep bumu hacım. :coffee:

extraloob demiş ki:
Beatraax demiş ki:

Teşekkürler Okan Abi hazır cevap gibisin sende herşeyi bilme be summer4: :twisted: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Beatraax demiş ki:
extraloob demiş ki:
Beatraax demiş ki:

Teşekkürler Okan Abi hazır cevap gibisin sende herşeyi bilme be summer4: :twisted: :mrgreen:

işimi seviyorum be canımcım extraloob.com ve sizler benim dünyamsınız ve bizde siteyi devamlı güncel tutuyoruz ayrıca bizde siz gibi oyuncuyuz lvl 109 percent 50 :P

extraloob demiş ki:
işimi seviyorum be canımcım extraloob.com ve sizler benim dünyamsınız ve bizde siteyi devamlı güncel tutuyoruz ayrıca bizde siz gibi oyuncuyuz lvl 109 percent 50 :P
Hayırlısı olsun bizide bulsun o lv'ler pray:

Ps : Kaliteyi kesstt.. :mrgreen:

EliteTurk

Aileden
BLoodLine demiş ki:
Okan abi kore bayrağına anlam veremedim açıklar mısın rica etsem :)
EliteTurk demiş ki:
Event filan gayet güzelde oyuna girişteki açılış panelindeki kore bayrağıda neyin nesi neden koyma gereği duymuşlarki :think:

Ps:İşi Koreliler yapıyor Amerika sunucu ee adamlar bu kadarda milliyetci olduğumuzu gösterelimmi diyor sebep bumu hacım. :coffee:
:?: :think: :coffee:

Yanlış açıklamıyorsam Kore bayrağı ;
Silkroad'ı bağlandığımız serverın ülkesini gösteriyor.Kaldıkı başka serveryok zaten sadece koreden bağlanabiliyoruz.Ve bize ping durumunu belirtiyor.Böylelikle lag varmı yokmu anlayabiliyoruz(kırmızı&yeşil renkler ile).En azından sorunun srodanmı ttnettenmi olduğunu anlarız.Bir teorim daha sro bu sistemi getirerek ne yapmaya çalıştı acaba bir başka yere dahamı server kuracak :)Mesela koredeki servera bağlanmak yerine istanbula kurulan bir servera bağlansak güzel olmazmıydı lagsız ve sorunsuz :) Belkide uçuk bi teori ama kim bilir .. :=)

saat 02.00 -- 14.00 diyor fakat başka serverlarda başlanan etkinligin noticesini atıyor başka başka saatlerde mesela bugun 05.19 da tibette başladı dedi anlayamadım bi türlü =)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Swain_Devils demiş ki:
saat 02.00 -- 14.00 diyor fakat başka serverlarda başlanan etkinligin noticesini atıyor başka başka saatlerde mesela bugun 05.19 da tibette başladı dedi anlayamadım bi türlü =)

evet saat olayına bende takıldım gm'ler rastgele mesaj atıyorlar saate bağlı kalmıyorlar gaiada bekliyorum pazar günü bakalım ne olacak ss'lerle sergileyeceğim herşeyi 8)

bu uyguLama geldıkten sonra bende asırı derecede lag basladı. her 30 sanıyede bır 10 sanıye donuyor oyun sorun sadece bendemı yoksa bu sorunu yasayanlar varmı. garıp olan sey ıse bu sorun sadece sroda war . counter strıke oyununda pıng degerım muhtesem dıger oyunlardada bu sekılde. sadece sılkroadda bu sorun var yardımcı olucak warmı?

Yukarı Alt