Takımı
Besiktas

SILKROAD ONLINE TEKRAR OYNAYACAK MIYIZ EVENT'İ!

İstemediğiniz halde uzun bir süre bloke mi edildiniz? 3 aydan bir süre boyunca oturum açmadınız ve oyun oynamadınız mı? Yeniden oturum açın ve So-OK ile konuşun. 3 ay boyunca oturum açma kaydı bulunmayan tüm oyuncular aşağıdaki 6 nesneyi alacaklardır. Ödüllerinizi alın ve Silkroad Online mücadelesine geri gelin!

Geçerlilik: 3 ay boyunca oturum açma geçmişi bulunmayan oyuncular.

Ödüller: EXP Increase Ticket (7gün) / Skill EXP Increase Ticket (7gün) / Skill Point Scroll / Reverse Return Scroll / Extension Gear / Clock of Reincarnation

Event Süresi: 21.12.2010 – 18.01.2011

Saygılarımızla;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Advance

EU gelmeden önceki zamanda banlanan charlar falan vardı onlar da açılır mı acaba?

Ben yaptım 1 lwl eski stall charımla skill kartları cok süper bişey. 5 tanesini bastım 26k sp verdi toplam.

vayy bu güzelmiş ama uzun süredir girmediğim çar yok :dance: olanlar için iyi bi event olmuş

vay arkadaş sürekli onlinenız para döküyoruz bize birşey yok :D oynamayan adamlara dünya ticket:S

ya eskiden güzel şeyler yapıyorlardı. mesela 4 hafta exp %30 arttırıyorlardı felan super zevkli oluyordu. geri monster scrollar geri dönmüş galibaaaaa:D

Güzell.. okul nedeniyle 3 aydır oynamıyordum neyse yazılılarda bitti hergün bota salarım :D

Ps: Kesinlikle amacına ulaşacaktır bu uygulama

B7B

rank8
SİLKROAD ONLİNE degil Silkroad Online veya SILKROAD ONLINE başlıgı düzeltsin biri lütfen

hmmokbay demiş ki:
SİLKROAD ONLİNE degil Silkroad Online veya SILKROAD ONLINE başlıgı düzeltsin biri lütfen
takma böle şeleri araplar neler yazıor bi büyük i koymuş nolcak makara:

peki bunlar tradeable item mi? yani takas ederbilr miyiz? yoksa acc bound mu ? snrm bnm 3 ay deil 2 senedir girmediğim 1 kaç acc var makara: summer6:

Yukarı Alt