lag yada bot sorunu olsa diğer çarlardada aynı sorun olurdu.bug olsa normal giriş verdiğimdede soruun verirdi.anlayan biri yokmu yaw

s.a birader extorlopa yazıyorum oyunda biir bana takas teklif eti ful sos dagerime 83 lvl dedi extropa para yatırdım tks edelimi dedi bende dedim extopa güvenirim oranın müşterisiyim msn si bu mailto:[email protected] ıd pw gs verdım oyundan çık dedi çıktım dedim güvenebilirirm dime dedi evet extralob dedi çarın adı SuperUniqe lütfen sitenzı batırıoyr suna bi çözim bulun

hocam iyi hoşta şimdi bu görev için 8 tane TALİSMAN topLuyoruz benim öğrenmek istediğim 11 Degree siLah için hangi isimdeki TALİSMAN'Ları aLıcaz SatanLar var şimdi,gidipte yanLış bişe satın aLmak istemiyorum üstündede yazmıyor bu meretin 250 m den satıyorLar görev yapıLarak aLınmış colleksiyon parçasını yani TALİSMAN'ı
:headbang: :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
systemoff demiş ki:
hocam iyi hoşta şimdi bu görev için 8 tane TALİSMAN topLuyoruz benim öğrenmek istediğim 11 Degree siLah için hangi isimdeki TALİSMAN'Ları aLıcaz SatanLar var şimdi,gidipte yanLış bişe satın aLmak istemiyorum üstündede yazmıyor bu meretin 250 m den satıyorLar görev yapıLarak aLınmış colleksiyon parçasını yani TALİSMAN'ı
:headbang: :oldie:

bak bu bölümde aradığın herşey var hatta aramadıkların bile var makara:
http://www.extraloob.com/forums/viewforum.php?f=855

bak bu da 11dg kitaplar 8)
http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=855&t=231993

şimdi ben yeni bi çar açtım 32 lvl de henüz. Togui köyü talismanlarını toplıyım dedim ama Spell paper ve elder staff için 150-200 er milyon istiyorlar. 400m ye 8D sun silah alırım zaten ne diye uğraşayım ki talismanla falan. Ayrıca sadece bu ikisi kaldı onlar dışında setim tamam. Bunlar neden bu kadar pahalı bilen var mı ve bu talisman görevlerini bir kere alabiliyoruz değil mi

Teşekkürler...

GNR

rank8
KOSOVALI demiş ki:
şimdi ben yeni bi çar açtım 32 lvl de henüz. Togui köyü talismanlarını toplıyım dedim ama Spell paper ve elder staff için 150-200 er milyon istiyorlar. 400m ye 8D sun silah alırım zaten ne diye uğraşayım ki talismanla falan. Ayrıca sadece bu ikisi kaldı onlar dışında setim tamam. Bunlar neden bu kadar pahalı bilen var mı ve bu talisman görevlerini bir kere alabiliyoruz değil mi

Teşekkürler...
eger 8d sun silahlar 400m ise ve talismanlara o fiyatlar isteniyorsa senin yapabilecegin birsey yok isteyenler sorunlu :mrgreen: 11 D harici hatta 11 de dahil hicbir talisman almanızı onermem cünkü hepsinin fiyatları ederinin 2 3 katı

Mesela Bu koleksiyon kitaplarından 1 ini yapıp ödülü alıyoz.2. sini yapıp ödülü alabiliyoruzmu :oldie:

Yukarı Alt