Yeaaaahuuuuu 110 level wizardım vardı 100 levelde aldıım adam 7 level str vermıs cok guzel olcak carı elden cıkamrak uzereydım tesekkurler ılklerın efendısı extraloob. Dunde dusunuyuodum bı stat poınt sıfırlama gelse ne guzel olur dıe. Ne kadar pahalı olursa olsun alıcam sonucta :DD

Itemın acıklamasında stat poınt gecmıo ama sadece SP ve skıll mastery dıyo. Str Intle alakası yoku bunun sımdı ben anlamadım :???

Canova

extraloob demiş ki:
Minotoche demiş ki:
Okan abi sanırım sadece 1 aylığına satılıcak altında süresi yazıyor çünkü :)

nasıl 1 aylık olacak ki, şöyledir o 1 ay içerisinde kullanılacaktır yoksa bitiyordur herhalde.
yok abi bu stat point sıfırlamalar legend X geldiğinden itibaren 1 aya kadar item mall da kalıcak sonra da kalkacak. o alttaki tariklerde kaç gün kaldığını gösteriyor:)

ne kadar salakca yorum yapanlar olmus yok wizard charı warriora ceviririm vs vs malmısınız siz kac para o cevirmenin bir tanesi ? statları 0layasıya kadar 3 tane warrior alırsınız o paraya . Mantıklı düşünüp konusun biraz. ne demişler 3 kere düşün 1 kere konuş.

Ksroda denendi Stat point değil skill point geri alma Kağıda sağ tıklayıp ışınlanıyorsun sonra masteriyi geri almaya yarıyor...

__MaNDeW__ demiş ki:
Ksroda denendi Stat point değil skill point geri alma Kağıda sağ tıklayıp ışınlanıyorsun sonra masteriyi geri almaya yarıyor...
Dedim adı farklı işlevi farklı ^^ Mantıksız birşey lwl e göre stat alma

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kaos77 demiş ki:
str ınt 3/2 civarı hybır bir carım var o nasıl olacakki

kuzum toplam 300str/200int verdin diyelim bu scroll'dan alacaksın 10 tane bütün intleri sileceksin elinde olacak 200boş bunu gidip str'ye harcayacaksın.

Doma$no

Zenginler yaşadı yine baksana 499 silk yazıyo kaçtane 500 silk gerekçek o sadece belli lvl aralığı için

Eğer dediğiniz gibi 500 silkle istediğin stadın tümü 0'lanıyorsa ; Wizzard kas Wariora çevir ne güzel iş . . :mrgreen: Ama ben ucuz olacağını zannetmiyorum :wink1: Bu yenilik sadece lagdan bugdan carttan curttan yanlışlıkla str yada int veren arkadaşlar için kolaylık olması amacıyla yapılan bi yeniliktir bence . Olmaz öyle 3 kuruşa 5 köfte . . :wink1: Var işte yine bi para tuzağı, Joymax herzaman işini bilir :nod: :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
qrafy_turq demiş ki:
Bu arada söylemeyi unuttum ya sorry :confused1: Tebrikler abi çok hızlısın yine :P :P Teşekkürler ...

şafak gece 12'den sonra 14 :P

işimiz bu kuzum 5 yıldır 8)

Arkadaşlar ayrıntıyı kaçırıyorsunuz. Bir kişi 499 silkle tüm statları sıfırlayamıyor. 499 silk sadece 100-110lvl arası için. Eğer orda hata yapmışsan 100-110lvl arasını alcaksın. 1-40lvl arasında ise hata ilkini yani 49 silk olanı. bu şekilde devam ediyor. önemli olan burda str veya int hatasının hangi lvl aralığında yapıldığı :wink1:

Açıklamasına odaklanalım lutfen sadece skıll poınt ve mastery yazıyo acıklamada statın st sı yok :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE STAT POINTS GERİ ALMA GELİYOR!

SILKROAD ONLINE STAT POINTS GERİ ALMA GELİYOR!

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
*Special ty to Canova :kalp:

Silkroad Online stat points geri alma eklentisi kısa süre içerisinde bizlerle birlikte olacakmış, lvl aralığına göre olacak olan stat points geri alma lvl 1-40 ile başlayıp 101-110 arasında bitecek ve item mall'dan bunları satın alabileceğiz.

Special thx to extraloob.com :kalp:

- Resim Silinmiş.

@Soulog,

kuzum bak ne yazıyor stat points recall diyor değil mi :muck:

Son düzenleme:
Sanırım yenı bı bılgı buldum bunlarla ılgılı en yakın zamanda paylasıcam...

Yukarı Alt