bişey sorcam, şimdi itemleri oraya koyduğumuzda hala invertorymizin slotunda satacağımız item kalıyormu?

henüz oyuna giremedim açıkcası baya da merak ediyorum :)) bu konuya bi açıklık getirip kapatalım :D Okan Bey sizden rica ediyorum sanırım oyuna girdiniz :D

okan90 demiş ki:
bişey sorcam, şimdi itemleri oraya koyduğumuzda hala invertorymizin slotunda satacağımız item kalıyormu?

hayır inventoryde kalmıyor. Bu özellik çok iyi ^^ Ama hala 11. itemı koyamadım :)

10urhan demiş ki:
okan90 demiş ki:

hayır inventoryde kalmıyor. Bu özellik çok iyi ^^ Ama hala 11. itemı koyamadım :)

valla o zman süper :))) gelmiş geçmiş en büyük yenilik bence :))) peki şu bless spell bastıkdan sonra cleric rod u çıakrınca kapanacaktı o ne oldu aynı zamanda holy? cidden gelmidi bu update de

Hayır 10 iteme kadar konuluyor.11. itemi koyarkende bu sayfadaki hakkınız doldu diyor ama başka sayfa yok 10dk inceliyom hata var galiba düzeltilir.

Stall network kaldırılmış...İtemleriniz 28 gün içerisinde satılmazsa silinecek.Aynı şekilde paranızıda kayıt tarihinden 28 gün içinde almassanız oda silinecek... daral: Bende joymax iyi gidiyor diyordum ama gene çıktı bişeyler summer4:

xFactoria demiş ki:
Caps_Num demiş ki:
Anlamadığım tek şey itemleri oraya koyuyoruz ama satılmadı o itemleri geri alamıyormuyuz onu anlamadım.
ITEMLERI oraya koyuyor ve keyfine bakiyorsun :coffee:
beyler şehir dışına çıktıgımızda sorun olmuyor değilmi? olmuyorsa super bir uygulama olur:D

HAYIR YA OLAY ŞU İTEMİNİ KOYUYON 408DK İÇİNDE İTEMİN SATILMAZSA ALMIYOR İTEMİ SADECE SATILMADIĞI İÇİN KOMİSYONU ALIYOR İTEM SATILSADA KOMİSYONU ALIYOR SEN İTEMİNİ 1DK KALSA BİLE ÇEKEBİLİRSİN.İTEM SEN KAPALIYKEN SATILIRSA OYUNU AÇINCA SAĞ ALTTA HABER VERİO GİDİORSUN PARANI ÇEKİYORUN OLAY BU BÜYÜTMEYİN.YANİ KOLAYLIK SAĞLANDI.

- Resim Silinmiş.

İtemleriniz satıldığında burada yazıyor gördüğümüz üzere :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt