Arkadaşlar Silkroad Online oyunuyla ilgili sorunlarınızı buraya yazar ve resim eklerseniz , ben ve diğer yetkili arkadaşlarım sorununuzun çözümünü size bildirecektir.
Yapmanız Gerekenler;
1) Sorunu genel çerçeveleri ile anlatmak
2) Sorunla ilgili Screen Shot eklemek
3) Yetkililere karşı kibar davranmak

~Exl Helper Team ~

Başlığı Silkroad Online Sorunları ve Hataları Çözüm Hattı olarak yapsan daha şeker olabilir :P

s.a bnm sorunum şu charımda 2 günlük pre kalmıştı dün bakmıştım ama dün gece oyuna girmeyi denediğimde premiumumun silinmiş olduğunu gördüm bu neden kaynaklanıyor ben şimdi dolandırılmış mı oluyorum joymax tarafından

2 gün rollback oldu bu esnada sen 2gün girdin eğlendin 2günlük girme hakkın gitti ama ticketlar duruyo anlıycağın :D

Beyler bugun gelen patchi update ettikten sonra starta bastığımda'' error Á¢... (9) '' su sekilde bir hata alıyorum lütfen bu sorunu çözün zor durumdayım çözene spartada gold +char verecegim...

metinm demiş ki:
Beyler bugun gelen patchi update ettikten sonra starta bastığımda'' error Á¢... (9) '' su sekilde bir hata alıyorum lütfen bu sorunu çözün zor durumdayım çözene spartada gold +char verecegim...
Orjinal client'i kullanmıyorsan orjinalini temin edip kullanmalısın . :thumbsup:
Ps :Gold + Char için söylemiyorum ki istemiyorum .
Eğer sorunun ortadan kalkarsa burda belirtmen benim için yeterli .

benm ekran sorunum var launcherden giriş yapıyorum oyuna normal bir şekilde ıd pass yazılan kısım ekranın altında kalıyor zor bela göremeden yazıyorum enter ile giriş yapıp karakter seçiyorum o zamanda start görünmediği için giriş yapamıyorum laptop kllanıyorum vista çözüm için bir önerisi olan varmı- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt