Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her dress değil premium silk ile alınan dress konulabiliyor.

ccf silk payback gibi numara yapsalar..Silki gerçek hesaplarına gönderseler.
Silki gönderecekler hesap banlanırmıki ??

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Niobe demiş ki:
ccf silk payback gibi numara yapsalar..Silki gerçek hesaplarına gönderseler.
Silki gönderecekler hesap banlanırmıki ??

birşeyi gözden kaçırmamışlar, premium silk için ccf yapılamayacak çünki paypal hesabı yok ahahaha adamlar haklı beyler :P paypal ile normal silk alınabiliyor ve trade edilemiyor 8)

Bana acil 3 premium silk lazm ezik çarları Medusaya ışılnlcz reverseyle 11 silkim var 3 silk gift yapcz var mı

SW: Eos Nick: _GH_

yav hacılar tavşan uzatma alacagım 50 sılk aldım normal sılk 62 ama premıum sılk 0 nasıl olacak bır turlu alamadım. bı yardım edın premıum sılkemı donusturecegız nedır. silki poaypaldan aldım hesapta silk gorunuyor. ne iştir anlamadım.

eagle1016 demiş ki:
yav hacılar tavşan uzatma alacagım 50 sılk aldım normal sılk 62 ama premıum sılk 0 nasıl olacak bır turlu alamadım. bı yardım edın premıum sılkemı donusturecegız nedır. silki poaypaldan aldım hesapta silk gorunuyor. ne iştir anlamadım.
Sol altta Silk Mall yazar tıklat oraya normal mall a girer.

xtollgax demiş ki:
eagle1016 demiş ki:
Sol altta Silk Mall yazar tıklat oraya normal mall a girer.
saol hacı bende meğerse tersten yapıyormusum.

bir sorum olucakti simdi ben ezik charima silk yüklesem 200 silk onu kendi oynadigim charima göndere biliyormuyum ?

ExHePTaNn demiş ki:
bir sorum olucakti simdi ben ezik charima silk yüklesem 200 silk onu kendi oynadigim charima göndere biliyormuyum ?
evet ama silk yüklerken premium silk kısmından yüklersen olur. normal silkte silk gift yaplmıyor:(

Yukarı Alt