Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Küfürbaz Tip
Küfür kısaltmaları favori kelimeleridir.Her cümlesinin sonunda mutlak bir küfür kısaltması kullanır.Eğer karşılık verirseniz dümdüz saymaya başlar.En belalı tiplerdendir.

Dilenci Tip

Her serverda bulunur.Genelde "5k plssss" diye başlar.Eğer verirseniz "Abi 50k verir misin silah alıcam" diye devam eder.

Global Tip
Bilmem kaç tane global'i vardır.Abuk subuk şeyler yazarak harcar.En azından bir kere "Filanca serverdan geldim.Oradan gelenler pm me" - "Ben filanca serverdan geldim.Bizi tanıyan tanır." - "Ahmettt abiii pm me" gibi saçma şeyler yazarlar.

Unique Tip

Belli bir lv'a geldikten sonra 7/24 unique beklerler.Her unique'nin en son nerede çıktığını bilirler.Lure yapmayı çok severler.

Lider Tip

Server'a gelir gelmez bir guıld açar ve "Filanca serverdaki filanca guild artık bu serverda,efsane geri döndü" gibi saçmaca bir global atar.

Saldırgan Tip
Herkesle kavgalıdır.Ama bir tane en büyük düşmanı vardır.Her gün globalden annesinin kulaklarını çınlatır.

Academy Tip

Academy'sine aldığı oyuncuları tüm gün kasar.Oyunun ağır oyuncularındandır.Oyuna bir zararları yoktur kendi hallerindedirler.

Kanka Tip
Her gün bir başka oyuncu ile kanka olur ve global'i yapıştırır."xxx kankaa seni çok seviyorummmm"

Bayan Tip
Bayan olduğunu iddia ederek para koparmaya çalışır.İlk çıktığı zaman çok para kazansada artık herkes akıllanmıştır.

Saygılı Tip
Herkese siz diye ifade eder.

Büyük Tip

Yaşının 30'dan büyük olduğunu iddia eder.%90'ı yalancı bir çocuktur.

Kasan Tip

7/24 kasar ve serverın ağır toplarındandır.Lv olarak en tepeye oynar.

Türk Tip
Herşeyi Türklüğe vurur."Sende türksün bende hadi be hacı" favori cümlesidir.

Açık adres ver Tipi
Kavgacı görünür.Açık adres ver deyip şekil koymaya çalışır eğer karşısında ki adresi verirse ben niye geleyim sen gel der.

Botter tip
Doğru dürüst elle kasmamıştır unique beklememiştir serverden haberi olmayan tiplerdir. Hiç konuşmazlar tek amaçları max levele ulaşmaktır.

NOT:Alıntı değildir. :twisted:

Aqam her şey güzel ama 1 şey yanlış oda '' BÜYÜK TİP '' bn kocaelide otu ru yorum burda 60 yaş ++ oynayan var ama eline saglık çok ii yazmışsın benim en sevmedigim tip '' DİLENCİ TİP '' dir

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Abi "Açık Adres Ver Tip" aynen geçen başımdan geçti noob 'un teki yine "Global Tip" ve Büyük Tip" rollerine bürünmüş globalden küfür ediyor sürekli millete yeter vs gibisinden bir global attım sonra bana taktı en sonunda açık adres ver lan gibisinden yazdı verdim (Globalden kavga ediyoruz ^^) Ben ne gelecem olm önce sen gelecem demiştin diye bir global attı (Oysa ağzımdan öyle birşey çıkmadı) .. Doğal olarak rezil oldu ve global atmayı kesti (Sanırım globalı bitti eziğin yarın sabah sen görürsün globalleri falan yazmıştı ^^)

Botter tip : Doğru dürüst elle kasmamıştır unique beklememiştir serverden haberi olmayan tiplerdir. Hiç konuşmazlar tek amaçları max levele ulaşmaktır.

Takımı
Besiktas
(ad bulamadım sen uydur Fre3 :twisted: tip : Onglarda kasma yerine gittiğinde karşına senden düşük adam çıkıp seni kovmaya çalıştığında zerki basıp öldüresi gelen tip.

"Zuhaha" Tip : Senin seviyene bakmaksızın gelip sana saldırır. Kestiğinde klasik bahanesi olan "2vs1" 'i kullanır(oysaki sizden başka kimse dalmıyordur ona). En sonunda bir şekilde sizi öldürdüğünde "zuhaha noops" diyerek sevinçten kudurur. Tekrar seriye bağlayıp sürekli öldürdüğünüzde ise(bu hiç şaşmaz) "bekle lan burda göstercem sana kimmiş ezik" der. Çağırdığı adamı da keserseniz eğer safe zoneden çıkmayarak sadece küfür etmeye başlarlar. Dayanma süreleri en fazla 1 saattir, son bir kez "zuhaha noops" diyerek size veda ederler ve oyundan çıkarlar.

Ansiklopedi çıkar bizim oyundaki çocuklardan. Biraz detaya insek işin içinden çıkamayacağız diye korkuyorum :P

Takımı
Besiktas
Im= Unique Tip

Yan Binadaki Arkadaş= Botter Tip. :mrgreen:

Ya aynı söylemişsin çocuk full para yatırırdı chara bot, silk ne varsa alırdı ama sadece ve sadece kasardı.Gel unq bekliyelim? Yok.Gel thief atalım? Yok.Bide evdende çıkmazdı bütün gün botun kasışını izlerdi :lol:

Yukarı Alt