Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silkroad Online Option Reinforcement Scroll +3 Bastım

SRO tarihinde bir çığırdır bu ortalık kale savaşı zamanında çok kanlanacak bir tane denemelik alayım dedim cart +9 olan glavie +12 oldu rengide değişti gücüde ohanness sevdim bunu nese: :starving: :dance:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
çok ucuz aslında hemde rengide değişiyor çok güzel oldu bu :D:D joymax yeni player için değil olanı oyunda tutmak için çabalmaya başladı :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SunLight demiş ki:
çok ucuz aslında hemde rengide değişiyor çok güzel oldu bu :D:D joymax yeni player için değil olanı oyunda tutmak için çabalmaya başladı :)

düzgün GM ve sistemli çözümler sunan bir oyun altyapısı kurarsa harika olacaktır.

eyva eyva abi sen hala 109 musun kasmıyon mu charı etrafta dedikodu olucak :lol:

critical düzelt şu glavienin :D
Joymax güzel bi eklenti yapmış ama yine para yine para cebinde 500 kağıt olmayan oynıyamıycakmı bu oyunu :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
exotic demiş ki:
critical düzelt şu glavienin :D
Joymax güzel bi eklenti yapmış ama yine para yine para cebinde 500 kağıt olmayan oynıyamıycakmı bu oyunu :(

cebinde para yoksa harbiden oynanmaz aylık 70-100 TL arası masrafı var banko :muck:

EliteTurk

Aileden
Mükemmel bir şey deminde ben aldım bastım nova +7 silahıma +10 oldu millet diyor ne ara silahı +10 yaptın pvp de çok işe yarıyor fortress varda dağıtıcam etrafı. :headbang: nese:

Yukarı Alt